Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 22:04


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 19.10.2009 21:35 

Dołączenie: 30.10.2006 15:05
Posty: 1843
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 82
http://www.dziennikpolski24.pl/Artykul. ... 7f9.0.html przeczytaj jak osiągnął sukces burmistrz Niepołomic. Gmina mniejsza od naszej pod względem ludności ma 45% większy budżet pomimo gorszego położenia. Ale tam władze miały pomysł i chęć realizacji. U nas pomysły w głowach władzy rodzą się tylko przed wyborami, a po wyborach szybko opuszczają ich głowy.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 18.11.2009 18:38 

Dołączenie: 18.11.2009 18:16
Posty: 3
Panu panie Szczurek już dziękujemy. Pokazał pan swoje przemyślenia, chcąc reformować szkolnictwo w gminie(częściowo się panu udało-zamknięto część szkół) :oops: Później jak się zrobiło gorąco i trzeba było kogoś za ten pomysł obwinić, to "uciekł "pan z PRM jak szczur z tonącego okrętu, mówiąc że to rada jest zła{to też prawda}. Teraz pan chce pokazać-ja z nimi nie miałem nic wspólnego-wybierzcie mnie!!! Daj pan sobie już spokój, odpoczywaj na emeryturze i w biznesie. Panu już dziękujemy, a szkół nie zapomnimy i nie tylko szkół -panu i kilku innym radnym :papa:


Ostatnio edytowany przez jagar 20.11.2009 19:05, edytowano w sumie 2 razy

Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 18.11.2009 20:11 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Dokładnie - panie Szczurek, daj pan sobie już siana i nawet nie startuj! Kończ, waść, wstydu oszczędź!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 20.11.2009 17:04 
dogrzebalem sie fajnych kwiatkow, w sumie stare, ale za obecnego burmistrza:
http://bip.krakow.rio.gov.pl/?a=1913
ciekawe ze nikt za to nie beknal...
zwlaszcza jesli chodzi o olewanie procedury przetargowej


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 18.1.2010 22:38 

Dołączenie: 8.1.2009 19:53
Posty: 48
Usilnie poszukujący pracy pan Stanisław Szczurek zdecydował się kandydować na burmistrza Trzebini z listy PO. Moja Trzebinio czym sobie zasłużyłaś na ten los? Czy po księżycowych pomysłach z reformą sieci szkół w gminie mogą nastać większe ciemności?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 19.1.2010 22:37 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Może znajdźmy mu jakieś zajęcie, skoro się nudzi? Proponuję Naczelnego Inspektora ds. Odśnieżania... Z pieczątką własną!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 19.1.2010 22:50 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
I z łopatą do śniegu :)

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 20.1.2010 13:02 

Dołączenie: 8.1.2009 19:53
Posty: 48
Moim zdaniem burmistrz powinien posiadać następujące cechy: błysk inteligencji w oczach, trzeźwy i światły umysł, zdrowe i wielkie serce, przepustowe tętnice bez złogów cholesterolu, brak dolegliwości gastrycznych, nadto: kulturę osobistą, dobry kontakt z ludźmi, sprawną decyzyjność, niską apodyktyczność, szczerą wrażliwość na ubogich. Powinien być także przystojny. Pan Szczurek zdaje się nie spełnia wymienionych kryteriów, więc nigdy na niego nie zagłosuję. Dlatego moimi kandydatami na burmistrza Trzebini są: Rabbani, Ateńczyk, Druid, Krzysio, Aletheia i Tom.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 20.1.2010 18:44 
Oj, Dociekliwa. Ze mną to już totalna przesada. Nie mam nawet polowy tych przymiotów, które wymieniłaś. Przystojny to kiedyś byłem. Połowa moich podrobów nadaje się do wymiany. Serce mam małe (nie jadam sterydów) i jak na razie - tętnice bez tych mijanek. O aparycji lepiej nie mówić. Choleryk i despota. Ale wrażliwy na krzywdę ludzką. I nie tylko ludzką.

Nie mam nic przeciwko Ateńczykowi i Rabbaniemu. Jak Krzysiowi i Tomowi. Ale Aletheia to byłby mój pewny "typ". W Trzebini niezbędny jest burmistrz o mężnym sercu w kształtnej piersi. Czyli Pani Burmistrz.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 21.1.2010 12:35 

Dołączenie: 7.1.2009 22:13
Posty: 281
Pochwały: 3
Dociekliwa. Poprzez wymienienie licznych argumentów natury nazwijmy to internistycznej (nie powinnaś się zajmować polityką w miejscu pracy) zapomniałaś o swoim koronnym: burmistrz winien to być mąż jednej żony.

Co do mojej kandydatury, eliminują mnie niestety „dolegliwości gastryczne” (które jako pierwsza u mnie odkryłaś) wywołane niekoniecznie nieprzyswajaną treścią pokarmową. Poza tym cierpię na wrodzony syndrom niechęci do sprawowania jakiejkolwiek władzy. Z posłuszeństwem wobec niej mam jeszcze większe kłopoty. Niesubordynacja do potęgi zaprawiona melancholią - za to bez wątpienia w kształtnej piersi. No i te marzenia, które mimo upływu połowy życia zdają się być nadal projektem otwartym…

Wracając zaś do konkretnego kandydata, o którym mowa. Pan kandydat Szczurek przygotowuje się do wyborów jakby miał objąć co najmniej fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podziwu godna determinacja ze zdalnym sterowaniem. Poznaliśmy już rzeczonego kandydata jako reformatora - wizjonera, teraz obserwujemy go jako celebrytę w kolejnych odsłonach.

Nic nie piszesz Dociekliwa czy burmistrz powinien mieć dobrą pamięć? No tak, zdaje się, że nie musi, Ty mu wszystko przypomnisz. Przede wszystkim przypominaj, że wzniosłe idee to nie te, które wysoko latają, lecz te którym nie grozi upadek.


Ostatnio edytowany przez aletheia, 21.1.2010 16:20, edytowano w sumie 1 raz

Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 21.1.2010 13:13 
Proponuję na dzień jutrzejszy moratorium. Bo jutro jest Dzień Dziadka. Tylko nie wiem, czy to dotyczy także wielce mi miłych Leśnych Dziadków?

Przynajmniej z kształtną piersią trafiłem. A to jest bardzo ważny atrybut.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 24.1.2010 12:32 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Ciągle nie zgłosił chęci kandydowania Najlepszy Kandydat Układu Słonecznego... Jeśli ON nie wystartuje, nie będę miał na kogo głosować. Inteligentny, szarmancki, przystojny, wykształcony, obyty, znający języki, dbający o dobro wspólne, empatyczny... Panie Anatolu - proszę zgłosić swoją kandydaturę! Mamy trochę szkół, ośrodków zdrowia do zamknięcia, wódki do wypicia, ludzi do obrażenia, a i sądy już się trochę nudzą...
A Ty szabli nie chwytasz? Na koń nie wsiadasz? Gdzie Twoja cnota, o Anatolu?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 24.1.2010 13:04 
Chwilowo pewni kandydaci działają w podziemiu. Jednakże formują szyki. Obecnie trwa ustalanie dziesiętników. Niebawem ruszy do boju niezła kohorta.
I zostanie wyłoniony Augustus.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 12.2.2010 6:43 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.8.2008 10:22
Posty: 819
Pochwały: 163
Co roku wybory na Burmistrza Trzebini kojarzą mi się z rysunkiem autorstwa Andrzeja Mleczki
Image
źródło: http://biznes.interia.pl/news/polski-gi ... ci,1437896
a po Trzebini i okolicy krąży jedno powiedzonko: "aby Adamczyk został burmistrzem wystarczy aby pracownicy Urzędu Miasta i ich rodziny poszli do wyborów i sprawa załatwiona" - interpretację czy jest ich aż tak dużo czy wyborców aż tak mało należy do was. Powiem wam jedno od ponad 15lat w tym mieście powinna się zmienić władza a samo miasto wreszcie rozwijać....

_________________
niewiele znaczący człowiek może wiele zmienić
wspieram http://linia103.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydat na burmistrza Trzebini się ujawnił :)
PostWysłany: 12.2.2010 12:43 

Dołączenie: 10.11.2006 14:17
Posty: 222
ice man bardzo trafny rysunek :what:

_________________
..."Prawda,może być zaprzeczana,prześladowana,zwalczana,obrażana,dręczona,ukrzyżowana;lecz zawsze ożywa i zmartwychwstaje i nigdy nie może być wykarczowana z ludzkiego serca"...JPII


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3