Nie masz konta? Zarejestruj się

Żarki

Policjanci namierzyli nielegalny punkt hazardu

15.10.2017 19:00 | 1 komentarz | 11 035 odsłon | Marek Oratowski

W sobotę funkcjonariusze wkroczyli w Chrzanowie do nielegalnego kasyna. Działały w nim automaty.

1
Policjanci namierzyli nielegalny punkt hazardu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło przy ulicy Wyszyńskiego w Chrzanowie.
- Patrol ujawnił nielegalny punkt gier hazardowych, w którym wbrew przepisom ustawy właściciel prowadził automaty w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. O zdarzeniu zostali powiadomieni funkcjonariusze Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Andrychowie - informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

******************

W sobotę po godzinie 3 w nocy patrol drogówki zatrzymał przy ulicy Oświęcimskiej w Libiążu 28-letniego mieszkańca tego miasta kierującego oplem astra. Znajdował się w stanie nietrzeźwości (wydmuchał dwa promile) i próbował wręczyć interweniującym policjantom tysiąc złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Funkcjonariusze odebrali mężczyźnie prawo jazdy. Został zatrzymany i czeka na zarzuty.

******************

W sobotnie popołudnie przy ulicy Kościuszki w Żarkach kierujący volkswagenem 39-letni mieszkaniec tego sołectwa właczając się do ruchu z drogi wewnątrznej przy markecie nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu po chodniku cykliście. Ten chciał ominąć pojazd, ale został potrącony. Poszkodowany doznał kilku złamań i został odwieziony do szpitala.

******************

Także po południu w sobotę w Płazie doszło do kradzieży z włamaniem. Sprawca wyłamał drzwi wejściowe i skradł dekoder telewizji cyfrowej. Dość szybko policjanci odnaleźli sprawcę i poszkodowany odzyskał już swoje mienie. Złodzieja czeka sprawa sądowa o kradzież z włamaniem. Za ten czyn grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności.