Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Przedszkolaki z Sierszy się nie nudzą

13.06.2017 13:37 | 0 komentarzy | 1 459 odsłona | Jolanta Pękala

„Leśne Skrzaty" i „Ekoludki" z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Trzebini są bardzo zajętymi kilkulatkami. Każdy dzień to nowa propozycja ciekawych zabaw i zajęć. Wiosna zapisała w kalendarzu kilka interesujących wydarzeń.

0
Przedszkolaki z Sierszy się nie nudzą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majowe imprezy otwierało spotkanie z druhami zaprzyjaźnionej OSP Siersza (09.05.2017).

Jako placówka legitymująca się certyfikatem „Bezpieczne przedszkole" braliśmy udział w corocznie organizowanych Dniach Bezpiecznych Przedszkoli (15-18 maja) i 17 maja informowaliśmy mieszkańców Sierszy o potrzebie dbania o CZYSTE POWIETRZE. Bardzo pomocny był plakat, który starsze przedszkolaki niosły podczas happeningu.

Dołączyliśmy także do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez miesięcznik „Bliżej Przedszkola". Było to „Sprintem do maratonu". Cała ekipa przedszkolaków 17 maja dodała do ogólnego dystansu całe pięć przebiegniętych kilometrów.

Świętowaliśmy również 200. rocznicę nadania praw miejskich naszej Trzebini. Była to niezapomniana data 25.05.2017 r.
Podczas organizowanego 30 maja Festynu Rodzinnego, pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch", aktywizowaliśmy małych i dużych członków rodzin.

Maj podsumowaliśmy DNIEM OTWARTYM, którego atrakcją był dmuchany zamek. 31 maja przedszkole rozbrzmiewało gwarem i śmiechem rozbawionych maluchów.