Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Zniżka na kino, frytki i zapiekanki. Karta Trzebińska wreszcie wystartowała

10.01.2020 15:25 | 18 komentarzy | 4 661 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Ponad 20 Kart Trzebińskich wydano w ciągu ostatnich kilkunastu dni. Wraz z początkiem stycznia ten plastikowy nośnik wreszcie dał jego posiadaczom, czyli podatnikom z Trzebini, realne zniżki.

18
Zniżka na kino, frytki i zapiekanki. Karta Trzebińska wreszcie wystartowała
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Miała być na Gwiazdkę, była na początek roku. Karta Trzebińska obiecana jeszcze w kampanii wyborczej przez obecnego burmistrza Jarosława Okoczuka, weszła w życie. Jakie daje zniżki?

W kinie Sokół to 2 złote od biletu na film 2d. Na film w jakości 3d upust wzrasta do 3 zł. Są też zniżki na zajęcia w domach kultury.

Natomiast na basenie na bonifikatę trzeba jeszcze poczekać. Będzie dopiero od 1 kwietnia. Na pocieszenie - w kawiarence basenowej zniżka już obowiązuje. Przy zakupie zestawu składającego się z dowolnej porcji frytek i dowolnego zimnego napoju o pojemności 500 ml - 10% rabatu od ceny.

Trzebińskich miłośników zapiekanek bolęcińskich zapewne ucieszy wiadomość, że dostaną 10-procentowy rabat na ten przysmak w restauracji go serwującej, czyli w Zajeździe Rowerowym NaWsie. W tym samym lokalu mogą liczyć jeszcze na 40 procent zniżki na gorące napoje.

Jak oceniacie start Karty Trzebińskiej?

Więcej o Karcie Trzebińskiej, formalnościach związanych z jej uzyskaniem i wszystkich zniżkach czytajcie w najbliźszym "Przełomie".