Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"

14.09.2019 20:00 | 0 komentarzy | 2 349 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 11:55

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

0
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Filip podczas wakacji na wsi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zdjęcie konkursowe przysłała Magdalena Kaproń z Chrzanowa:

- Najfajniejsze są wakacje na wsi tętniącej życiem. Zdjęcie zostało zrobione na wakacjach u cioci w Kocudzy Drugiej - to wieś w województwie lubelskim, w Gminie Dzwola. Tak, to ta Kocudza, z której pochodzi słynny zespół pieśni obrzędowych i powszechnych pogranicza ziemi janowskiej oraz biłgorajskiej"Jarzębina". Na zdjęciu siedzę ja - Filip, na wózku, którym jeździłem z ciocią w pole. W tej wsi spędzam wakacje tak, jak niegdyś moi rodzice.

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019r. >W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.