Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Czy gryka jest dobra na wszystko

29.12.2018 18:30 | 6 komentarzy | 3 472 odsłony | Alicja Molenda

Lokalny bazarek w Trzebini, świecił dzisiaj pustkami (czynny był tylko jeden warzywniak), więc uwagę zwracał nieco inny towar, a  właściwie jego promocja.

6
Czy gryka jest dobra na wszystko
Trzebinia. Taka nowość z lokalnego bazarku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeśli wierzyć internetowi, to poduszki takie wypełnione oczyszczoną łuską gryki idealnie dopasowują się do kształtu głowy i szyi zapewniając wygodny sen i odpoczynek". Zapobiegają też ponoć "przegrzaniu głowy, chrapaniu czy bólowi głowy, karku i barków. Zapewniają delikatny masaż podczas spania, a łuski dzięki swojemu piramidowemu kształtowi pozwalają na stały dopływ powietrza, co zapobiega poceniu się głowy. Dodatkowo, gryka bardzo luźno przemieszcza się w poduszce i bardzo dobrze układa się pod szyją i głową wspierając tym samym kręgosłup w prawidłowym położeniu. Kolejną i ważną zaletą poduszki gryczanej są jej właściwości antyalergiczne, termodynamiczne, czyli temperatura łusek zmienia się w zależności od temperatury otoczenia, nie przyciąga kurzu, rozluźnia mięśnie, działa antypotowo oraz przeciwbólowo".

Tyle internet (sklepikseniora.pl). Taką poduszkę mam od lat, więc żadna to nowość, ale jakoś nie chce się dopasować. Czy ktoś z Państwa też próbował? Takie pytanie na sobotni wieczór.