Piłkarze ręczni z Libiąża wygrali drugi mecz w sezonie (WIDEO, ZDJĘCIA)

04.12.2021 19:15 | 0 komentarzy | 3 398 odsłony | Marek Oratowski
W obecności setki żywiołowo dopingujących kibiców III-ligowi piłkarze UKS Czwórka Libiąż zasłużenie pokonali w sobotę akademików z Krakowa.
0
W ataku gracze z Krakowa

Mecz był dość wyrównany. Częściej prowadzili gospodarze, ale także i goście mieli lepsze momenty. Na przykład w 46. minucie prowadzili 20-18. Jednak wtedy gospodarze celnie rzucili kilka razy z rzędu i utrzymali korzystny wynik do końca. Zwycięstwo to efekt dobrej postawy bramkarzy i skuteczności w przodzie. W ofensywie libiążan brylowali Szymon Cwener i mający doświadczenie gry w I-lidze w barwach MTS Chrzanów Mateusz Krasucki.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tego meczu. W jego przerwie wśród kibiców organizatorzy rozlosowali upominki ufundowane przez sponsorów klubu. Najmłodszym wręczał je św. Mikołaj.

UKS Czwórka Libiąż - AZS AGH Kraków 28-26 (13-12)
Libiąż: Mikołajczyk, Małodobry, M. Kubczak - Cwener 8, Krasucki 6, Tryner 4, Dziubiński 3, Wojciechowski 3, Drewniak 2, Spyrka 1, K. Kubczak 1, Nowak, Gwóźdź