I-ligowcom z Chrzanowa zabrakło zimnej krwi w starciu z Zawierciem. Przegrali w karnych (WIDEO, ZDJĘCIA)

10.04.2021 20:40 | 0 komentarzy | 3 892 odsłony | Marek Oratowski
W sobotni wieczór chrzanowianie mieli nadzieje na wygraną z siódemką Zawiercia, ale rywale postawili im twarde warunki.
0
Chrzanowianie w akcji ofensywnej

Pierwsza połowa odbywała się pod dyktando gości. Grali dobrze w obronie, zwłaszcza bramkarz był bardzo dobrze dysponowany. Chrzanowianie nie mogli się wstrzelić. Siedem bramek zdobytych w pierwszych 30 minutach nie stanowiło zbyt dobrego prognostyku dla MTS-u.

Po zmianie stron przyjezdni utrzymywali przewagę. Jednak czym bliżej końca, tym gospodarze deptali im po piętach. W końcu w 57. minucie - po trzech trafieniach z rzędu - doprowadzili do remisu 17-17. Rywale odjechali im potem znów na dwie bramki, ale ostatecznie spotkanie po emocjonującej końcówce (oba zespoły miały w niej szansę na pełną pulę) zakończyło się remisem 19-19.

Karne bezbłędnie egzekwowali goście. Chrzanowianie zaś dwa razy przegrali pojedynek z bramkarzem Zawiercia, który okazał się jednym z bohaterów spotkania. W meczu sąsiadów w tabeli dwa punkty zdobyli więc goście. Szczypiorniści MTS-u musieli się zadowolić jednym.