19.09.2020 20:45 | 0 komentarzy | 3 769 odsłony | Marek Oratowski

W sobotnim starciu z młodzieżą z Kielc chrzanowianie zdobyli komplet punktów. Jedynie w końcówce spuścili z tonu.

Zawodnicy MTS-u dziękują kibicom za doping

I liga
Unimetal Recycling MTS Chrzanów - SMS ZPRP Kielce 24-22 (16-10)

MTS: Górkowski - Madeja 4, M. Skoczylas 3, Orlicki 3, Wadowski 3, D. Skoczylas 3, B. Hardzina 2, Rola 2, Wierzbic 2, Wegrzyn 1, Krasucki 1

Inauguracja zgromadziła na trybunach wielu kibiców, którzy mieli w dniu meczu sporo innych atrakcji. Gospodarze dominowali na parkiecie. Dzięki skuteczności w końcówce pierwszej połowy schodzili na przerwę przy sześciobramkowym prowadzeniu.

Po zmianie stron długo kontrolowali przebieg gry. W 41. minucie prowadzili 21-14, a potem 23-18. Potem się zacięli w ofensywie, więc rywale doszli ich na dwie bramki (23-21), jednak mimo ambitnej postawy młodzi kielczanie przegrali inauguracyjne spotkanie. Sporo dobrych interwencji zaliczył w chrzanowskiej bramce Marcin Górkowski.