Libiąż wygrał z Żarkami, kończącymi mecz w ósemkę

19.10.2019 19:26 | 4 komentarze | 6 822 odsłon | Marek Oratowski

W sobotnich derbach górą byli libiążanie, którzy zagrali skuteczniej od rywali z Żarek. Sędzia pokazał w tym meczu aż 12 kartek.

4
Atakowany zawodnik Libiąża

Klasa okręgowa - Oświęcim

Libiążanie w końcu się przełamali w meczu z sąsiadem zza miedzy, który też nie miał dobrego początku sezonu. Wygrali 3-1 z Żarkami. Już do przerwy prowadzili 2-0 po dynamicznym rajdzie ich kapitana Beniamina Łuczaka i trafieniu w sytuacji sam na sam. Podwyższył Mateusz Węgorek po podaniu Kubańskiego. Zresztą Mateusz Węgorek ustalił też rezultat na 3-1. Goście zadali tylko jeden cios po uderzeniu z wolnego Damiana Patyka. Po przerwie gra się bardzo zaostrzyła. Gracze Żarek kończyli w konsekwencji mecz w ósemkę. Trener MKS-u Jakub Korba ma nadzieję, że te ważne trzy punkty to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Najbliższy czeka jego podopiecznych z Victorią, która w sobotę uległa w Gorzowie.