Zespół Salosu wygrał turniej w Trzebini. Zawodnicy przekazali nagrodę choremu chłopcu (WIDEO, ZDJĘCIA)

29.06.2019 20:47 | 0 komentarzy | 5 181 odsłon | Marek Oratowski

W niedzielnym turnieju piłki nożnej sześcioosobowej Manhattan Cup najlepsi okazali się piłkarze z Jaworzna. W finale pokonali w karnych zespół Łagiszy.

0
Zwycięski zespół Salosu z organizatorem turnieju Januszem Papiernikiem

Impreza odbyła się po raz jedenasty na orliku w Krystynowie. Zespół Salosu Jaworzno odebrał puchar, nagrody rzeczowe i medale. A także nagrodę w wysokości 700 złotych, Piłkarze przeznaczyli ją na rzecz chorego chłopca Marcela Henca z Czyżówki. W trakcie imprezy urządzono na jego rzecz zbiórkę. Jej plonem było 1030 złotych. Z pieniędzmi przekazanymi przez zwycięzców oraz drugiego finalisty Elektrownia Łagisza (200 zł) ta kwota wzrosła do 1930 złotych.

Trzecie lokaty zajęły ekipy Solidexu Chełmek i La Familia Łączany, które uległy w półfinałach. Puchar fair play przypadł Husarii Libiąż. Najlepszym bramkarzem okazał się Michał Żmuda, MVP Jakub Górniak, a królem strzelców Artur Molenda.