Chrzanów

Chrzanowscy szachiści mistrzami Europy

27.06.2019 11:30 | 0 komentarzy | 3 636 odsłony | Łukasz Dulowski

Reprezentanci UKS SP 8 Chrzanów zdobyli w kategorii do lat 16 trzy medale w rozgrywanych na Słowacji szachach szybkich i błyskawicznych.

0
Od lewej mistrzowie Europy do lat 16 w szachach szybkich i szachach błyskawicznych: Tomasz Musiał i Marek Pniaczek z UKS SP 8 Chrzanów. FOT. UKS SP 8 Chrzanów

Marek Pniaczek został mistrzem Europy w szachach błyskawicznych. W szachach szybkich zwyciężył Tomasz Musiał. Drugie miejsce zajął Marek Pniaczek, który w tym roku stawał już na podium jako brązowy medalista Mistrzostw Polski w szachach klasycznych.

- To ogromne sukcesy chrzanowskich szachistów w roku jubileuszu 25-lecia UKS przy SP 8 Chrzanów - podkreśla Marian Sadzikowski, kierownik sekcji szachowej w tym klubie.