Kwiecień zapewnił punkt Trzebini

11.05.2019 22:19 | 5 komentarzy | 4 493 odsłony | Michał Koryczan

Piłkarze czwartoligowego MKS Trzebinia zremisowali na wyjeździe z Beskidem Andrychów. W Chrzanowksiej A-klasie lider MKS Libiąż przegrał z Zagórzanką Zagórze.

5
Tomasz Kwiecień, zawodnik MKS Trzebinia

IV liga

Beskid Andrychów - MKS Trzebinia 1-1 (1-0)

1-0 Filip Kasiński (43), 1-1 Tomasz Kwiecień (80)

Beskid: Czaplak - Tylek, Sanok, Kapera, Moskała, Łozniak (89. Młynarczyk), Kasiński, Motyka (82. Koim), Mendela (69. Semik), Weglarz, Stuglik.

Trzebinia: Wróbel - Sawczuk, Kwiecień, Górka, M. Marszałek (75. Jarosz), Szczurek (62. Sz. Kurek), Kalinowski (46. Zybiński), Horawa, Kowalik, Wierzba (72. Martyniak), Sochacki (46. Wilczek).

W derbach Małopolski Zachodniej trzebinianie zremisowali na wyjeździe z Beskidem Andrychów.
Po pierwszej połowie powody do radości mieli gospodarze, którzy w 43. minucie objęli prowadzenie po strzale Filipa Kasińskiego.
MKS doprowadził do remisu w 80. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwięcej zimnej krwi zachował Tomasz Kwiecień, ustalając wynik na 1-1.
Andrychowianie grali już wówczas w dziesiątkę. W 62. minucie drugą żółta i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał bowiem Miłosz Węglarz.
- Mimo że rywale nie zagrażali zbyt często naszej bramce, zagraliśmy poniżej naszych możliwości. To był nasz dziesiąty mecz w tym roku. Pewna teoria mówi, że przy dziesiątym spotkaniu przychodzi słabszy mecz. Chyba tak faktycznie było. Dokonałem w składzie pewnych zmian personalnych. Skutek był lepszy i gorszy - mówi Mariusz Wójcik, trener MKS.