Piłkarze Luszowic znów ograli Mętków (WIDEO)

07.04.2019 20:45 | 0 komentarzy | 3 388 odsłony | Marek Oratowski

W niedzielnym meczu klasy B piłkarze Luszowic wywieźli trzy punkty z Mętkowa. Jesienią także wygrali z Koroną.

Klasa B

Korona Mętków - Polonia Luszowice 0-1 (0-1)

0-1 Karol Górkowski (25)

Mętków: Ćwikła - Nędza (85. Majka), Paliwoda, Wojtaczka, Fiba (46. Bogacz), Poznański, Spytkowski, Bulek, Policht, Pieczonka (65. Piegzik), Likus (63. Lelito)
Luszowice: Woźniak - Jelonek, Kwiatkowski, Kaja, Kaniewski, Krupa (50. Szozda), Michalczewski (72. Woś), Palka, Kozakiewicz (60. Ł. Górkowski), Czub (80. Kąsek), K. Górkowski (90. Janas)

Luszowice wygrały jesienią 3-1. Tym razem o zwycięśtwie gości zdecydowała jedna bramka. W 25. minucie Karol Górkowki po wrzutce Ireneusza Palki skutecznie zamknął akcję. Gospodarze w pierwszej połowie trzy razy groźnie zaatakowali, ale bez efektu bramkowego. W drugiej odsłonie mieli dwie okazje. W tym najlepszą w wykonaniu zmiennika Roberta Bogacza. Po jego strzale piłka uderzyła w poprzeczkę. Goście dla odmiany mogli podwyższyć wynik, jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Ireneusz Palka.

- Mętków to trudny rywal. Odeszło z naszego zespołu dwóch środkowych pomocników. Mimo zmian w składzie nasza gra wyglądała dobrze - skomentował grający trener gości Ireneusz Palka.

KS Nadwiślanka Okleśna 1956 - Wisełka Rozkochów 0-0
Ruch Młoszowa - Unia Kwaczała 1-1
Lew Olszyny - Jutrzenka Ostrężnica 1-3
Zryw Brodła - KS Górnik Siersza 2-1