Gromiec znalazł sposób na Arkę (WIDEO)

30.03.2019 19:30 | 0 komentarzy | 3 303 odsłony | Marek Oratowski

Piłkarze Gromca wygrali drugi mecz pod rząd. Tym razem zasłużenie pokonali Babice, które wiosną punktów jeszcze nie zdobyły.

0
Piłkarze Gromca wyprowadzają kontrę

Klasa okręgowa - Wadowice

Nadwiślanin Gromiec - Arka Babice 4-1 (2-1)

1-0 Daniel Niedzielski (4), 1-1 Filip Zając (18, karny), 2-1 Artur Szlęzak (40, karny), 3-1 Daniel Niedzielski (53), 4-1 Dominik Nędza (85)

Gromiec: Księżarczyk - Nowicki, Zajas (70. Palka), Dulowski, Nędza, Piegzik (85. Likus), Boratyński (46. Wierzbic), Zmarzły, Szlęzak, Niedzielski (85. Głogowski), Bogacz

Arka:
Proksa - Dworak, Zając, Lis (70. Smolik), Śliwiński (46. S. Jaromin), Szczurek (80. Ciupek, Bieda, Pieczara (60. Kędroń), Kasperczyk, Grabowski (70. P. Jaromin), Kobyłecki

Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie. Po centrze z wolnego w wykonaniu Artura Szlęzaka celną główką już w 4. minucie popisał się Daniel Niedzielski. W 18. minucie po zagraniu Przemysława Nowickiego ręką w polu karnym był już remis, bo karnego na bramkę zamienił Filip Zając. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy sędzia odgwizdał jedenastkę tym razem dla gospodarzy za faul na Arturze Szlęzaku. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość. W drugiej połowie gole strzelali tylko miejscowi. Najpierw prawą stroną urwał się Dominik Nędza i dograł w pole karne do Daniela Niedzielskiego, który pokonał golkipera Babic. Wynik na 4-1 ustalił Dominik Nędza płaskim strzałem po minięciu obrońcy.