Szczypiorniści z Libiąża zaczęli sezon od porażki (WIDEO)

17.02.2019 16:00 | 0 komentarzy | 3 202 odsłony | Marek Oratowski

W niedzielę w pierwszym meczu trzeciej ligi zawodnicy Czwórki Libiąż musieli uznać wyższość rywali z Myślenic.

0

III liga

UKS Czwórka Libiąż - Jedynka Myślenice 25-27 (17-15)

Bramki dla Libiąża zdobyli: Głowicki 8, J. Dziubiński 5, Tryner 4, Jędrzejczyk 2, Latko 1, Kwiecień 1, Cwener 1, K. Dziubiński 1, Lewiński 1

Gracze Libiąża na inaugurację sezonu zagrali z zespołem z Myślenic. Mecz był bardzo wyrównany. Na przerwę gospodarze schodzili przy dwubramkowym prowadzeniu wywalczonym w samej końcówce. Pierwsi trafili do siatki zaraz po przerwie, więc prowadzili 18-15. Jednak druga połowa niezbyt im wyszła. Zmarnowali dwa rzuty karne, przestrzelili w kilku dogodnych sytuacjach, a najskutecznieszy na boisku Łukasz Głowicki zobaczył czerwoną kartkę.
W efekcie podopieczni Marcina Majewskiego ulegli dwoma bramkami. Mecz libiążan w niedzielne południe oglądała spora grupa kibiców. Obejrzyjcie, jak poczynali sobie na parkiecie.