Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Trzy uderzenia Błyskawicy załatwiły Alwernię

28.10.2018 15:46 | 1 komentarz | 5 153 odsłon | Michał Koryczan

Piłkarze Błyskawicy Myślachowice pokonali MKS Alwernia i utrzymali prowadzenie w tabeli chrzanowskiej A-klasy.

1
Trzy uderzenia Błyskawicy załatwiły Alwernię
Marek Tanistra, trener Błyskawicy Myślachowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sonda

Kto zostanie mistrzem jesieni chrzanowskiej A-klasy?

PIŁKA NOŻNA

Klasa A - Chrzanów

Błyskawica Myślachowice - MKS Alwernia 3-0 (2-0)

1-0 Sebastian Kaczmarczyk (25), 2-0 Wojciech Chlebda (35), 3-0 Wojciech Chlebda (82)

Myślachowice: D. Woźniak - Kocyk, Cybulski, Piotrowski, M. Wilk (82. M. Binek), Wojdyła, W. Jedynak, K. Głowacz, Witkowski (80. Łukasik), Kaczmarczyk, W. Chlebda

Alwernia: Taborski - Klimkowicz, Siatka, Jajko, Siemek, Zieliński, Zapotoczny (60. Załuski), M. Knapik, S. Tekielak (65. Pieczara), W. Tekielak, Dzikowski

W środę, w zaległym meczu zespół z Alwerni pokonał MKS Libiąż, dla którego była to pierwsza porażka w sezonie.
Wydawało się, że na fali entuzjazmu ekipa dowodzona przez Pawła Olszowskiego może sprawić kolejna niespodziankę, urywając punkty liderowi.
Tak się nie stało. Dzięki dwóm trafieniom Wojciecha Chlebdy i jednemu Sebastiana Kaczmarczyka, Błyskawica odniosła dziewiąte zwycięstwo w sezonie i utrzymała prowadzenie w tabeli.
- Miałem trochę obaw przed meczem, bo widziałem Alwernię w ostatnim spotkaniu, gdzie zaprezentowali się naprawdę przyzwoicie. Dziś też nie zagrali źle, ale byliśmy skuteczni i wygraliśmy. Przy stanie 1-0 jeden z rywali trafił w słupek. Gdyby padł gol, mecz mógłby się potoczyć różnie. Tymczasem zaraz po tym wyprowadziliśmy kontratak i zdobyliśmy drugą bramkę - mówi Marek Tanistra, trener Błyskawicy.
- Nasza gra w ostatnich dniach to prawdziwa sinusoida i jakieś szaleństwo, adekwatne zresztą do poziomu tych rozgrywek. Pod dobrym spotkaniu z Libiążem zaprezentowaliśmy się dzisiaj znacznie słabiej. Nasze akcje były niedokładne. Najrówniej zagrał najstarszy na boisku Paweł Jajko. Gospodarze nie prezentowali się jakoś rewelacyjnie, ale byli skuteczni. Wypunktowali nas - mówi Paweł Olszowski, szkoleniowiec MKS Alwernia.

Promyk Bolęcin - SPRiN Regulice 0-0


Sprawdź wyniki sobotnich meczów