Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Zagórzanka cisnęła, ale akcjom brakowało wykończenia (ZDJĘCIA, WIDEO)

08.04.2018 19:24 | 0 komentarzy | 3 530 odsłony | Marek Oratowski
Ostatnia aktualizacja: 08.04.2018 19:50

Niedzielny mecz zdeterminowanych zespołów z dołu tabeli zakończył się sprawiedliwym remisem, który jednak nie zadowolił piłkarzy Zagórza ani Paszkówki.

0
Zagórzanka cisnęła, ale akcjom brakowało wykończenia (ZDJĘCIA, WIDEO)
Przy piłce utrzymuje się Mariusz Kołodziej (Zagórzanka)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

PIŁKA NOŻNA

Klasa okręgowa - Chrzanów

Zagórzanka Zagórze - Dąb Paszkówka 1-1 (1-1)
1-0 Arkadiusz Biesek (15), 1-1 Krzysztof Feluś (39, karny)
Zagórzanka: Dzięgiel - Hodur, Dulowski, Kołodziej (62. Lewarczyk), Rogowiec, Woźniak, Krawczyk, Bloch, Burbeło, Kania (62. Przepiórka), Biesek

Gospodarze bardzo chcieli w końcu zdobyć punkty. Mecz z Paszkówką wydawał się być do tego idealną okazją. Po kwadransie gry Wojciech Kania przedarł się prawą stroną i dośrodkował w pole karne. Piłka idealnie trafiła na głowę Arkadiusza Bieska. Kapitan gospodarzy nie zmarnował okazji. Jednak pod koniec pierwszej połowy Łukasz Krawczyk sfaulował rywala w szestastce. Karnego na gola zamienił kapitan gości Krzysztof Feluś. Kilka razy piłkarze obu drużyn strzelali z dystansu, ale piłka mijała cel i golkiperzy nie musieli interweniować.

W drugiej połowie obie jedenastki koniecznie chciały zdobyć gola na wagę wygranej. W odstępie kilku minut dwa razy piłka ostemplowała poprzeczkę bramki gospodarzy po strzałach Jakuba Morawy i Damiana Smajka. Dla odmiany kilka razy w polu karnym Paszkówki gospodarzom zabrakło ostatniego, celnego podania. Między innymi taką okazję miał zmiennik Łukasz Lewarczyk.
Podział punktów nie zadowolił nikogo. Z przebiegu boiskowych wydarzeń był jednak sprawiedliwym rozstrzygnięciem.

Klasa A - Chrzanów

UKS SP Dulowa - MKS Alwernia 5-3

Klasa B - Chrzanów

Korona Mętków - Zryw Brodła 6-2