Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Zadbaj o zdrowie i pomóż potrzebującym

27.11.2017 12:15 | 0 komentarzy | 3 054 odsłony | Michał Koryczan

W grudniu w Chrzanowie szykuje się drugi Charytatywny Cross i Marsz Świętego Mikołaja. Chętni, by wziąć w nim udział, mogą się jeszcze zgłaszać.

0
Zadbaj o zdrowie i pomóż potrzebującym
Podczas zeszłorocznego Chrzanowskiego Crossu św. Mikołaja. Fot. Marek Oratowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Imprezę, której patronem medialnym jest „Przełom" organizuje Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie. Odbędzie się ona w sobotę, 9 grudnia.

W tym roku uczestnicy mogą wystartować w pięciokilometrowym biegu lub po raz pierwszy w marszu (na takim samym dystansie).

- Zachęcam wszystkich do udziału. Możemy zadbać o własne zdrowie, a przy okazji pomóc innym. Cały dochód z wpisowego zostanie przekazany na rzecz chrzanowskiej filii hospicjum Homo-Homini w Jaworznie - mówi Krzysztof Zubik, dyrektor PMOS.

Jak na razie zgłosiło się ponad 80 osób. Każdy, kto chciałby wystartować ma na to szansę do czwartku, 7 grudnia. Regulamin i zapisy dostępne są na stronie internetowej www.pmos-chrzanow.pl. Wpisowe (tylko w przypadku dorosłych) wynosi 10 zł.

Drugi Charytatywny Cross i Marsz Świętego Mikołaja rozpocznie się w sobotę, 9 grudnia, o godz. 12. Trasa pięciokilometrowego biegu rozpocznie się przy Przedszkolu Samorządowym nr 4 w Chrzanowie, na osiedlu Niepodległości.