Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Bongosy odskoczyły od rywali

28.07.2017 17:05 | 0 komentarzy | 2 070 odsłony | Adam Banach

Po czwartej kolejce Wakacyjnej Ligi Futsalu najbardziej zadowolone mogą być Bongosy. W kategorii II mają już 13 punktów przewagi nas wiceliderem. Patronem medialnym rozgrywek jest „Przełom".

0
Bongosy odskoczyły od rywali
Mateusz Rabas (z lewej) gra w okolicznościowej koszulce przygotowanej na jubileusz dziesięciolecia Wakacyjnej Ligi Futsalu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najmłodsi w czwartek kończyli rywalizację przerwaną przed tygodniem przez deszcz. W wewnętrznym pojedynku finałowym MKS Trzebinia II okazał się lepszy od „jedynki". W piątek podczas czwartej kolejki sześć drużyn rywalizowało systemem każdy z każdym i tym razem „dwójka" zajęła dopiero czwarte miejsce. Najlepszy był MKS I, który nie pozostawił rywalom złudzeń wygrywając wszystkie pojedynki.

W stawce siedemnastu drużyn w kategorii II najlepsze okazały się Bongosy. Zawodnicy z Chełmka w finale pokonali 5-0 Colgate Master Team.

- Mieliśmy szczęście w losowaniu grup i udało się wejść do fazy finałowej gdzie było już bardzo ciężko, ale zagraliśmy w finale Dobrze przerywaliśmy akcje rywali wyprowadzając kontry. W sumie zdobyliśmy szesnaście goli, a sporym wzmocnieniem okazał się Wiktor Bil - ocenił kapitan Colgate Master Team Oskar Chechelski.

Bongosy umocniły się na czele tabeli wyprzedzając o trzynaście oczek Łazarskie Miami i Przepunchlinę.
Piętnaście ekip walczyło w gronie licealistów. Tam najlepsi okazali się Ebe Ebe, którzy po raz pierwszy zagrali w lidze.

- Akurat dzisiaj miałem wolne i wraz z kolegami, z którymi grałem w Trzebini zrobiliśmy drużynę aby także i w tym roku choć raz wystąpić w lidze wakacyjnej - powiedział Jakub Wallentin z Ebe Ebe.

Przed zawodnikami teraz planowa przerwa. Do rywalizacji podczas piątej kolejki wrócą 10 i 11 sierpnia.