Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Mieszkańcy oklaskiwali mistrzów łyżwiarstwa i skorzystali z ich porad

08.01.2017 15:33 | 0 komentarzy | 4 390 odsłony | Marek Oratowski

Ponad 150 osób obejrzało w niedzielne popołudnie na chrzanowskim lodowisku pokaz mistrzów łyżwiarstwa figurowego. Potem wszyscy chętni mogli poślizgać się z utytułowanymi zawodnikami.

0
Mieszkańcy oklaskiwali mistrzów łyżwiarstwa i skorzystali z ich porad
Aktualna mistrzyni seniorów w łyżwiarstwie Elżbieta Gabryszak (w czerwonym dresie) po pokazie udzielała na lodzie cennych wskazówek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W pokazie zorganizowanym przez Zarząd Obiektów Powiatowych w Chrzanowie uczestniczyli członkowie Uczniowskiego Klubu Łyżwiarskiego Molo w Osieku. Wśród nich aktualna mistrzyni kraju Elżbieta Gabryszak. W trakcie półgodzinnego występu przy dźwiękach muzyki zaprezentowali piruety, skoki i wiele gracji.

- Łyżwiarstwo to sport dla każdego. Barierą w jego rozwoju jest brak lodowisk. W Chrzanowie na szczęście powstała taka baza - powiedziała nam aktualna mistrzyni kraju, która zaczynała w wieku czterech lat.

- Pokaz bardzo mi się podobał. Chciałabym kiedyś tak jeździć, jak oni - przyznała 9-letnia Maria Porwit z Trzebini, od dwóch lat odwiedzająca chrzanowskie lodowisko.
Po imprezie jak wiele innych osób skorzystała z możliwości pojeżdżenia ze znanymi zawodnikami i udoskonalenia swoich umiejętności.