Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Mistrzowie Małopolski nie dali szans Piastowi

18.12.2016 12:39 | 0 komentarzy | 2 241 odsłony | Michał Koryczan

Szczypiorniści PMOS Chrzanów pokonali zespół ze Skawiny w swoim przedostatnim meczu w Małopolskiej lidze juniorów starszych.

0
Mistrzowie Małopolski nie dali szans Piastowi
Przy piłce Mateusz Krasucki z PMOS Chrzanów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA RĘCZNA

Małopolska liga juniorów starszych

PMOS Chrzanów - Piast Skawina 39-23

Chrzanów: Karol Siuda, Grzegorz Małodobry - Krystian Bloch, Paweł Solarski, Łukasz Juszczyk, Szymon Cwener, Eryk Kapcia, Łukasz Dudek, Mateusz Krasucki, Hubert Grzelec, Kacper Sokołowski, Bartłomiej Szczepaniak, Kacper Węgrzyn.

Zespół z Chrzanowa w miniony weekend zapewnił sobie mistrzostwo wojewódzkie na dwie kolejki przed końcem ligowych zmagań. Wynik pojedynku z Piastem nie miał więc większego znaczenia dla układu w klasyfikacji końcowej.
Drużyna miała przede wszystkim przećwiczyć pewne elementy pod kątem lutowej batalii w 1/8 finału mistrzostw Polski.
Ekipa PMOS nie miała większych problemów z pokonaniem po raz drugi w sezonie rywali ze Skawiny. W ten sposób podopieczni Grzegorza Solarskiego odnieśli dziesiąte zwycięstwo w rozgrywkach.
- Martwiła mnie tylko gra w obronie. Zwłaszcza w pierwszej połowie pozwoliliśmy rzucić przeciwnikom zbyt dużo, bo aż trzynaście bramek. W drugiej odsłonie w defensywie prezentowaliśmy się już lepiej. Zmieniliśmy ustawienie na 5-1. Zaczął funkcjonować blok i były tego efekty. Od 49. minuty spotkania Piast zdobył już tylko trzy gole - mówi Grzegorz Solarski, szkoleniowiec drużyny z Chrzanowa.
W starciu ze Skawiną dał szansę występu kilku zawodnikom z zespołu juniorów młodszych PMOS, prowadzonego przez Michała Gacka.
- Spotkanie na plus może zaliczyć szczególnie Hubert Grzelec, który zagrał naprawdę bardzo dobre zawody - mówi Grzegorz Solarski.
Ostatni mecz w lidze wojewódzkiej jego podopieczni rozegrają 15 stycznia na wyjeździe z MOSiR Bochnia.