Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Słońce oślepiające siatkarzy zaświeciło dla zawodników TKKF Ósemka

17.12.2016 13:37 | 0 komentarzy | 2 953 odsłony | Marek Oratowski

Puchar starosty w sobotnie południe wznieśli do góry siatkarze TKKF Ósemka Chrzanów. Zostali amatorskimi mistrzami powiatu.

0
Słońce oślepiające siatkarzy zaświeciło dla zawodników TKKF Ósemka
Siatkarze TKKF Ósemka chwilę po odebraniu medali i pucharu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

SIATKÓWKA

Turniej 4 Hal o Puchar Starosty
Impreza rozgrywana od kilku lat składa się z czterech zawodów. Do tegorocznej edycji zgłosiło się pięć ekip. Ostatnim akordem walki o mistrzostwo powiatu był sobotni turniej, rozgrany w hali szkoły przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie. Uczestniczyły w nim najlepsze cztery zespoły.

Swoją dominację potwierdziła ekipa TKKF Ósemka. Najpierw ograła Wtorkowych w eliminacjach, a w finale - po zaciętym boju - okazała się lepsza od Zagórzanki. Chrzanowianie nie stracili w zawodach nawet seta i po raz czwarty odebrali puchar dla siatkarskiego mistrza powiatu z rąk dyrektora PMOS-u Krzysztofa Zubika.
Ósemka zagrała w składzie: Michael Ghantous, Paweł Rejdych, Paweł Boroń, Jakub Wabik, Maciej Majcherczyk, Jarosław Oprządek i Tomasz Karwowski.

- O naszym zwycięstwie zdecydowało dobre przyjęcie zagrywki oraz taktyka. Warunki były utrudnione, bo w sali świeciło oślepiające słońce, więc staraliśmy się rozgrywać akcje tam, gdzie był cień - powiedział nam Michael Ghantous, kapitan zwycięskiej ekipy.
Turniej był jednocześnie Memoriałem Jerzego Frasia, byłego dyrektora wydziału edukacji, kultury i sportu starostwa.

Wyniki
Eliminacje:
TKKF Ósemka - Wtorkowi 2-0 (25-20, 25-17), Zagórze - Myślachowice 2-0 (25-16, 25-22)
Mecz o 3. miejsce: Wtorkowi - Myślachowice 2-0 (25-15, 25-16)
Finał: TKKF Ósemka Chrzanów - Zagórze 2-0 (25-22, 25-18)