Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

To rabusie na chrzanowskich rejestracjach ukradli puszkę z datkami na budowę hospicjum

02.12.2019 17:19 | 0 komentarzy | 9 022 odsłon | Łukasz Dulowski

Tak twierdzi policja w Bieruniu, gdzie w niedzielę doszło do skandalicznej kradzieży.

0
To rabusie na chrzanowskich rejestracjach ukradli puszkę z datkami na budowę hospicjum
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas Biegu Pięciu Kopców w Bieruniu były zbierane pieniądze na leczenie 2,5-letniego Fabiana i budowę hospicjum w Tychach.

Złodziej porwał puszkę z datkami, w której miało być około 20 tys. zł. Wsiadł, jako pasażer, do ciemnego forda mondeo i odjechał razem z inną osobą. Numery rejestracyjne auta - według ustaleń policji - zaczynają się od KCH. Sprawca ma około 30 lat, 170 cm wzrostu i jest łysy.

Komunikat ze strony KPP w Bieruniu
Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje, a także wykonane podczas imprezy zdjęcia bądź nagrania video, na których w tle widać inne osoby lub pojazdy, w szczególności m-ki Ford Mondeo, mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy lub pełnego nr rejestracyjnego pojazdu, którym się poruszał, proszone są o pilny kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Komendą Powiatową Policji w Bieruniu, ul. Turystyczna 1a lub przesyłanie posiadanych materiałów fotograficznych/video pocztą elektroniczną - Sekretariat Wydziału Kryminalnego tel. (32) 3233-280, kryminalny@bierun.ka.polocja.gov.pl lub Oficer Dyżurny - Stanowisko Kierowania tel. (32) 3233-255 dyzurny@bierun.ka.policja.gov.pl