Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

POSTANOWIENIA ŁATWE DO SPEŁNIENIA – SCHUDNIJ Z NATURHOUSE W CHRZANOWIE!

09.01.2017 00:01 | 0 komentarzy | 2 734 odsłony | red
Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017 12:09

Artykuł sponsorowany

Nowy Rok to doskonała okazja do zmian! Pozbycie się nadmiernych kilogramów, obok rzucenia palenia, to chyba najczęstsze z noworocznych postanowień. Cel jest słuszny, ponieważ w zgrabnej sylwetce czujemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie. Zmianie ulega nie tylko samopoczucie fizyczne, ale także stan zdrowia, więc bez dwóch zdań odchudzać się warto!

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas


Przykładem do naśladowania może być Pan Szymon, który w ciągu 9 miesięcy zrzucił 30 kg.
METAMORFOZA PANA SZYMONA - 30 KG!Co skłoniło Pana do rozpoczęcia walki z nadprogramowymi kilogramami?
Problemy zdrowotne, szybkie odczuwanie zmęczenia. Brak możliwości ubrania się w normalnych sklepach odzieżowych. To były główne powody, dla których zdecydowałem się na wizytę w Naturhouse.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych było dla Pana trudne?
Tak, najgorsze były pierwsze trzy tygodnie, musiałem przyzwyczaić się do systematycznego żywienia. Teraz organizm sam domaga się posiłku o danej godzinie.

Co było największym zaskoczeniem podczas stosowania diety?
Największym zaskoczeniem było to, że można się obejść bez niektórych potraw, które były moimi ulubionymi, a teraz mi ich nie brakuje.

Co było dla Pana największą motywacją?
Syn był moją największą motywacją. Przed rozpoczęciem diety miałem słabą kondycję i szybko się męczyłem. Obecnie zabawy z nim nie sprawiają mi już najmniejszego problemu.

Co zmieniło się w Pana życiu po utracie zbędnych kilogramów? Czy jest już Pan zadowolony z osiągniętych wyników?
Zmieniła się przede wszystkim garderoba. Poza tym jestem bardziej pewny siebie i wiem, że jeśli się chce, to można osiągnąć wszystko. Utrata zbędnych kilogramów umożliwiła mi pójście na siłownię. Jestem bardzo zadowolony z wyniku, czuję się o kilka lat młodszy. CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ!
Już dzisiaj umów się na konsultację z dietetykiem Aleksandrą Stańczyk. Podczas spotkania specjalista przeprowadzi z Tobą wywiad dietetyczny, aby móc ustalić przyczynę problemów z masą ciała i zaproponować odpowiednią kurację, by cały proces zachodził w zdrowy i racjonalny sposób. Pomożemy Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce!
CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE
32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8 (naprzeciwko urzedu Skarbowego)
tel. 32 30 77 333
tel. kom. 790 618 333Dietetyk mgr inż. Aleksandra Stańczyk

Artykuł sponsorowany