Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Wysyp włamywaczy i złodziei

25.02.2018 18:57 | 1 komentarz | 11 158 odsłon | Łukasz Dulowski

W sobotę policjanci dostali kilka zgłoszeń o kradzieżach na działkach i w piwnicach. W niektórych przypadkach straty są ogromne.

1
Wysyp włamywaczy i złodziei
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka chrzanowskiej policji, informuje, że w sobotę funkcjonariusze zostali powiadomieni, że ktoś wybił szybę w oknie balkonowym w altanie, znajdującej się przy ul. Kilińskiego w Trzebini. Zabrał prawie wszystko, co się dało: lodówkę, telewizor, kosiarkę, czajnik bezprzewodowy, skrzynkę z narzędziami, kołdry. Straty wynoszą 1 500 zł. Do przestępstwa mogło dojść w okresie od 10 do 24 lutego.

***
W sobotę mieszkanka Chrzanowa zgłosiła, że z budynku przy ul. Dobczyckiej zniknęły dwa stoliki i krzesło o łącznej wartości 1 700 zł.

***
W okresie od 14 do 24 lutego nieznany sprawca włamał się do piwnicy bloku przy ul. Wojska Polskiego w Chrzanowie i wyniósł z niej elektronarzędzia warte ponad 11 tys. zł.

***
Rabuś wtargnął do altany przy ul. Michałowskiego w Płazie i ukradł m.in. różne stalowe elementy oraz stół wibracyjny do produkcji wyrobów betonowych. Straty - ponad 3 tys. zł.