Nie masz konta? Zarejestruj się

Oferty pracy

„Alventa" S.A. poszukuje kandydatów do pracy

15.05.2019 12:08 | 0 komentarzy | 5 708 odsłon | red

Materiał promocyjny

„Alventa" S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Główne zadania:

• Sporządzanie analiz rynkowych oraz przygotowywanie i realizacja planów sprzedaży,
• Nawiązywanie kontaktów z odbiorcami w zakresie produktów, warunków współpracy,
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz materiałów informacyjnych,
• Pozyskiwanie informacji marketingowych i handlowych,
• Kontrola sieci sprzedaży i jej rozwój,
• Współudział w przygotowywaniu prezentacji i raportów.

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• mile widziana znajomość branży chemicznej,
• znajomość obsługi programów Microsoft Office,
• duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
• umiejętność: pracy w zespole oraz nawiązywania kontaktów,
• sumienność, obowiązkowość i dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
• bezpłatna prywatna opieka medyczna,
• pakiet świadczeń socjalnych,
• środowisko wspierające i wynagradzające kreatywność i innowacyjność.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) z dopiskiem
„Rekrutacja - Specjalista ds. marketingu i sprzedaży" na adres:
„Alventa" S.A.
ul. K. Olszewskiego 25; 32-566 Alwernia
e-mail: nop@alventa.com

W dokumentach należy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji".
O terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci na ww. stanowisko zostaną poinformowani indywidualnie. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oświadczamy, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne wykorzystywane będą jedynie na potrzeby procesu rekrutacji i nie będą przechowywane po jego zakończeniu. Administratorem danych osobowych jest „Alventa" S.A., ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia. Szczegółowe dane dotyczące Administratora dostępne są na www.alventa.com

Czytaj również