Oferty pracy

Hurtownia KRYSTYNA w Chrzanowie poszukuje kandydatów do pracy

30.01.2019 14:18 | 0 komentarzy | 8 890 odsłon | red

HURTOWNIA KRYSTYNA w Chrzanowie, specjalizująca się w sprzedaży płytek ceramicznych i elementów wyposażenia łazienek zatrudni kierowcę

HURTOWNIA KRYSTYNA w Chrzanowie, specjalizująca się w sprzedaży płytek ceramicznych i elementów wyposażenia łazienek zatrudni:

Kierowcę krajowego
kat. B,C, mile widziane E

OPIS STANOWISKA:
przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem w ruchu krajowym,
odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
praca zmianowa

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. B,C mile widziane E
co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C
aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne
karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji
odpowiedzialność i motywacja do pracy

OFERUJEMY:
możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia praktycznych umiejętności,
dogodne warunki współpracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z klauzulą: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Hurtownię Krystyna - Trala Krystyna z siedzibą w Chrzanowie, przy ul. Partyzantów 12, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych - na adres: praca@centrumlazienek.pl

Tel. 32-623-13-54.