Nie masz konta? Zarejestruj się

Poręba Żegoty

Gdy mężczyzna szukał grzybów, ktoś zdemolował mu auto

23.09.2017 15:45 | 1 komentarz | 10 314 odsłon | Anna Jarguz

Rozbita szyba, wyrwana poduszka powietrzna, brak kierownicy, skradzione radio - w takim stanie zastał swój samochód mieszkaniec gminy Trzebinia, gdy wrócił z grzybobrania.

1
Gdy mężczyzna szukał grzybów, ktoś zdemolował mu auto
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mężczyzna wybrał się na grzyby w piątek, po godz. 15.00. Pojechał do Psar. Zaparkował na ul. Nowowiejskiej i poszedł do lasu. Wrócił około godz. 17.00. Należący do niego VW był zdemolowany. Straty oszacował na 2400 zł.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na policję zgłosiła się również mieszkanka Poręby Żegoty z zawiadomieniem, że ktoś, posługując się jej dowodem osobistym, zawarł umowę z operatorem telefonii komórkowej w jednym z salonów w Chrzanowie. Kobieta zgubiła dokument w czerwcu. Nigdzie tego jednak nie zgłosiła. Ktoś skorzystał z okazji.

- Dlatego przypominam, by w razie kradzieży lub zgubienia dowodu osobistego jak najszybciej to zgłosić i unieważnić dokument. W przeciwnym razie narażamy się na problemy - mówi Katarzyna Dąbkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.