Nie masz konta? Zarejestruj się

Myślachowice

Matematyczne Inspiracje z MBankiem

05.05.2017 15:21 | 0 komentarzy | 2 780 odsłony | Aneta Brzóska, Magdalena Niewiedział

W grudniu 2016 roku nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Myślachowicach: Aneta Brzóska i Magdalena Niewiedział pozyskały dotację w w wysokości 5000 zł z fundacji MBanku - MFundacja na realizację projektu matematycznego „Matematyczne Inspiracje". Projekt realizowany był od grudnia do maja 2017 r.

0
Matematyczne Inspiracje z MBankiem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ramach realizacji tegoż projektu w grudniu miał miejsce Szkolny Turniej Super Famera, w którym wzięło udział 34 dzieci z klas 1-6. W styczniu w szkole w Myślachowicach odbyły się warsztaty dla nauczycieli powiatu chrzanowskiego nt „Rola gier planszowych w edukacji szkolnej". W warsztatach wzięło udział 15 nauczycieli z Trzebini, Psar, Płok, Libiąża, Płazy i Trzebini. Warsztaty prowadzone były przy współudziale wydawnictwa Granna. 23 stycznia odbył się Powiatowy Turniej Gry w SuperFarmera pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Trzebini, w którym wystartowało 24 uczniów z powiatu chrzanowskiego.

Od lutego do maja zajęcia projektowe obejmowały uczniów klas 3-6 SP w Myślachowicach: uczniowie klasy 3 wzięli udział w Szkolnym Konkursie "Matematyczny Czar Par", uczniowie klasy 4 wzięli udział w Walentynkowym Quizie Mistrz Tabliczki Mnożenia, uczniowie klasy 5 przeżywali emocje podczas Matematycznego Escape Roomu, a uczniowie klasy 6 wyjeżdżali do Chrzanowa do marketów w ramach realizacji zadania projektowego „Szalone Zakupy".