Nie masz konta? Zarejestruj się

Myślachowice

Oddaj głos na SP w Myślachowicach

14.03.2017 13:44 | 0 komentarzy | 2 046 odsłony | Aneta Brzóska, Magdalena Niewiedział

Szkoła Podstawowa w Myślachowicach w finale II edycji Ogólnopolskiego Programu „Decydujesz, pomagamy" Tesco oraz Fundacji Tesco Dzieciom.

0
Oddaj głos na SP w Myślachowicach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Projekt "Education GO", którego autorkami są: Aneta Brzóska, Magdalena Niewiedział i Marta Dąbek - nauczycielki SP w Myślachowicach, został zakwalifikowany do ścisłego finału Ogólnopolskiego Programu TESCO „Decydujesz, pomagamy" i walczy o grant w wysokości 5000 zł.

Projekt dotyczy zdrowego odżywiania, uprawiania sportu i wspólnej rekreacji dzieci, młodzieży i rodzin z naszej miejscowości i z całego powiatu chrzanowskiego. Projekt zakłada ścisłą współpracę organizacji gminy Trzebinia: burmistrza Trzebini, Urzędu Miasta w Trzebini, sołtysa Myślachowic, wicemistrza Polski w kulturystyce -Jakuba Siemka, Domu Kultury w Myślachowicach, OSP w Myślachowicach, Przedszkola Samorządowego w Myślachowicach, drużyny harcerskiej „Wataha - 7" oraz firm: Cukiernia - Piekarnia ATU (p. Łukasz Grondal), Piekarnia Pawlak, firma Photomoments (p. Anna Ścigaj), Salon Fryzjerski AGA (p. Agnieszka Palka).

W finale trzy najlepsze projekty z regionu poddane są głosowaniu klientów na terenie sklepu TESCO w Chrzanowie.
Jak można głosować? Wystarczy pójść do Tesco w Chrzanowie, zrobić zakupy i otrzymany przy kasie żeton wrzucić do urny z projektem Szkoły Podstawowej w Myślachowicach.
Każde zakupy to 1 żeton. Głosować można do 8 kwietnia 2017 r.

Pozyskany grant w całości zostanie przeznaczony na realizację projektu „Education GO", czyli dla dzieci, młodzieży i rodzin biorących udział w konkursach i grach zaplanowanych w projekcie.