Nie masz konta? Zarejestruj się

Myślachowice

Kierowca potrącił 13-latka i odjechał

26.11.2016 16:32 | 2 komentarze | 10 383 odsłon | Marek Oratowski

W piątkowe popołudnie w przechodzącego przez pasy młodego mieszkańca Płazy uderzył renault. Policjanci szukają osoby, która siedziała za kierownicą pojazdu.

2
Kierowca potrącił 13-latka i odjechał
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło o godzinie 15.50 przy ulicy Bolęcińskiej w Płazie.
- Na oznakowanym przejściu dla pieszych kierowca granatowego renaulta clio potrącił 13-letniego mieszkańca Płazy i odjechał. Nastolatek trafił do szpitala. Jeśli ktoś ma informacje mogące posłużyć do znalezienia sprawcy, proszę o kontakt z policją - apeluje Robert Matyasik, rzecznik KPP w Chrzanowie.

***

Pół godziny później doszło do wypadku przy ulicy Beskidzkiej w Libiążu.
- Kierujący oplem 70-letni mieszkaniec Oświęcimia nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył citroena, prowadzonego przez 53-letniego mieszkańca Chełmka. Na skutek tego obrażeń doznała 75-letnia pasażerka opla i została przewieziona do szpitala - relacjonuje Robert Matyasik.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.

***

W sobotę o godz. 2.55 w Myślachowicach policjanci chcieli zatrzymać do kontroli kierującą samochodem marki Renault. Ta jednak na widok patrolu dodała gazu. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali pojazd na ulicy Piaski. Za kółkiem siedziała 34-letnia trzebinianka. Wydmuchała 2,2 promila alkoholu, nie miała też prawa jazdy. Stanie przed sądem.