Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Stół ogrodowy. Stolik ogrodowy Twoich marzeń

07.04.2021 21:26 | 0 komentarzy | 238 odsłon | red

Materiał promocyjny

Stół ogrodowy przyda się wszędzie tam, gdzie wydzielone jest specjalne miejsce na wypoczynek. Stolik ogrodowy zapewni Ci wygodę podczas biesiadowania.
0
Stół ogrodowy. Stolik ogrodowy Twoich marzeń
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Stół ogrodowy przyda się wszędzie tam, gdzie wydzielone jest specjalne miejsce na wypoczynek. Stolik ogrodowy zapewni Ci wygodę podczas biesiadowania.

 

Stół ogrodowy niezbędny na zewnątrz

Stół ogrodowy to niezbędny element każdego ogrodu, tarasu, a nawet balkonu, który jest nastawiony na przyjmowanie gości. Bez niego praktycznie nie da się funkcjonować. Tak jak w jadalni, tak i w ogrodzie – stół stanowi pewnego rodzaju niezbędnik.

Kiedy śnieg się roztapia, a na zewnątrz zaczynają powoli kwitnąć kwiaty, i my zaczynamy planowanie, jak będzie wyglądał kolejny sezon. Pod uwagę należy też wziąć to, w jaki sposób będziemy przyjmować swoich gości na sezonowych grillach lub innych spotkaniach towarzyskich. Stolik ogrodowy pozwoli Ci z godnością przyjąć bliskich i znajomych i wygodnie częstować ich przygotowanymi smakołykami.

stół ogrodowy - stolik ogrodowy

stół ogrodowy - stolik ogrodowy

Okrągły stół ogrodowy

Bardzo dobrym pomysłem będzie wprowadzenie do swojego ogrodu okrągłego stołu. Wokół niego siedzi się najwygodniej, każdy ma taką samą odległość do jego centrum, więc może bez problemu sięgać po to, czym chce się poczęstować. Nie sposób nie wspomnieć, że okrągły stolik ogrodowy pozwala wszystkim gościom uczestniczyć w rozmowie w takim samym stopniu. Wszyscy dokładnie się widzą, każdy też doskonale słyszy, co mówi osoba po drugiej stronie stołu.

Poza tym okrągłe stoły są także bardzo modne. Można je wykorzystać do stworzenia każdego rodzaju aranżacji: zarówno nowoczesnej, jak i utrzymanej w klasycznym stylu.

Poza tym okrągły stół lepiej nadaje się do utrzymania w odpowiedniej pozycji parasola ogrodowego chroniącego przed słońcem i mżawką. Parasol ogrodowy łatwiej obejmie osoby siedzące wokół okrągłego stołu, wszystkim zapewniając taki sam cień. W przypadku prostokątnego stołu będzie to nieco trudniejsze.

Okrągły stół ogrodowy jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych gospodarzy, aranżujących wygodny ogród lub taras do odpoczynku w sezonie letnim.

 

Drewniany stół ogrodowy

Jeśli chodzi o materiał, to na najbardziej polecanym – choć oczywiście nie jedynym – jest stół ogrodowy drewniany. Ten materiał najlepiej wpisuje się w aranżację ogrodu czy tarasu, ponieważ sam pochodzi z natury. Będzie idealnie pasował do innych elementów, np. do drewnianych barierek, do kwietników czy elementów dekoracyjnych.

Drewno to bardzo wdzięczny materiał, który posłuży przez wiele lat. Należy tylko pamiętać o jego odpowiedniej pielęgnacji, czyli zabezpieczaniu przed zniszczeniem, impregnacją, lakierowaniem, malowaniem. Tylko w ten sposób można przez lata się cieszyć doskonałym wyglądem, estetyką i oczywiście niezawodnością pod względem praktycznego użytkowania.

stolik ogrodowy - stół ogrodowy

stolik ogrodowy - stół ogrodowy

Zanim stół ogrodowy…

Dobrze, abyś przed zakupem stołu przygotował na niego odpowiednie miejsce. Przyda się zadaszenie, parasol i odpowiednie podłoże, aby nogi stołu nie zapadały się w miękką ziemię. Odpowiednio przygotowane miejsce można wyposażyć we właściwie dobrany stół, który spełni wszystkie oczekiwania.

 

Stolik ogrodowy to ten element, który prędzej czy później i tak będziesz musiał kupić. Wyposażając w niego swój ogród, możesz pomyśleć o przenoszeniu tam spotkań towarzyskich podczas ciepłych dni.

Materiał promocyjny