Materiały promocyjne

Prefa Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy

07.04.2021 19:03 | 0 komentarzy | 1 918 odsłona | red

Firma Prefa Sp. z o.o. w Krzeszowicach specjalizująca się w produkcji prefabrykatów drogowych i obrocie materiałami do budownictwa tramwajowego i drogowego poszukuje:

Asystent logistyki

Opis stanowiska / zakres obowiązków:
Wsparcie handlu w zakresie bieżących zadań;
Realizowanie bieżących zakupów materiałów i surowców do produkcji;
Współpraca z dostawcami i klientami firmy;
Wykonywanie bieżących zadań administracyjnych i gospodarczych
Koordynowanie pracy magazynu - obsługa dokumentów magazynowych;
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami i kooperantami;

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku 2 lata;
Samodzielność;
Nastawienie na realizację celów, skuteczność;
Umiejętności negocjacyjne, zakupowe;
Umiejętność zarządzania zasobami;
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Współpracę z profesjonalnym zespołem;
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
Niezbędne narzędzia pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@prefa.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.prefa.pl