Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Czy warto zakładać podsłuch na telefon?

04.11.2020 13:40 | 0 komentarzy | 927 odsłon | red

Materiał promocyjny

Najczęściej podsłuch na telefon kojarzy nam się z filmami szpiegowskimi. Technologia oczywiście się zmienia i coraz częściej nawet fabularne historie nie są już tak widowiskowe. Z drugiej strony sama możliwość sprawia, że szpiegowanie telefonu nie jest w tej chwili domeną śledczych, a staje się dostępne dla każdego i może być wykorzystywane na przykład w celach biznesowych czy też prywatnych.
0
Czy warto zakładać podsłuch na telefon?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  1. Jak założyć podsłuch w telefonie?
  2. Funkcjonalna kontrola telefonu
  3. Jak podsłuchać telefon?

Jak założyć podsłuch w telefonie?

Sam podsłuch telefonu podsluchy24.pl/podsluch-telefonu/ nie jest wcale trudny do założenia i nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Oczywiście warto już na samym początku zaznaczyć, że jest to zachowanie nieetyczne, a czasem nawet balansuje na granicy prawa. W efekcie niewielu decyduje się na tak radykalne środki i samo monitorowanie telefonu ma zazwyczaj bardzo wyraźny kontekst oraz poważne powody.

Najczęściej stosowany i najprostszy jest podsłuch Android. Oprogramowanie Google umożliwia bowiem zainstalowanie prostego narzędzia, jakim są specjalne aplikacje do śledzenia. Co istotne, to oprogramowanie jest powszechnie dostępne w Sklep Play i wymaga wykupienia licencji na stronie twórcy. Tym samym aplikacje szpiegowskie możemy zdobyć już na kilkadziesiąt złotych, choć w niektórych wariantach mogą osiągać ceny nawet kilku tysięcy złotych. Wiele w tej materii będzie oczywiście zależeć od tego, jakich funkcji będziemy potrzebować i do jakich rzeczy kontrola jest potrzebna. Świetnie sprawdza się na przykład szpiegowanie Messenger lub podsłuch TikTok.

Funkcjonalna kontrola telefonu

W zależności od potrzeb podsłuch telefonu męża lub żony może służyć na przykład tylko do monitorowania rozmów czy wiadomości SMS lub też mieć bardzo rozbudowane funkcje. Na przykład specjalne oprogramowanie daje wgląd w całą komunikację prowadzoną ze smartfona. Wiele osób takie działanie tłumaczy przypuszczeniami, że mąż mnie zdradza lub żona mnie zdradza. Zdarza się także, że chcemy kontrolować dziecko, bo obawiamy się, że wpadło w złe środowisko, lub tracimy zaufanie do partnera biznesowego. Podsłuch telefonu żony może na przykład dać dostęp do rozmów na Messengerze, w komunikatorze WhatsApp. Aplikacje umożliwiają również śledzenie pozycji GPS użytkownika, pozwalają przeglądać zdjęcia i pliki zapisane w pamięci podglądanego urządzenia. W takim wypadku sam podsłuch SMS jest bardzo uproszczoną wersją. Drogie programy są natomiast w stanie zapewnić podgląd z przedniej i tylnej kamery smartfona oraz udostępniają obraz z ekranu urządzenia, a to daje niezliczone możliwości kontroli, gdzie jest i co robi konkretna osoba. Co istotne, program działa w czasie rzeczywistym i jest nie do zauważenia przez właściciela telefonu z Androidem. Dostęp do aplikacji ma tylko osoba, która zainstalowała podsłuch na telefon. A to w pewien sposób gwarantuje anonimowość oraz pewność siebie.

Jak podsłuchać telefon?

Przede wszystkim, by założyć podsłuch jakiejkolwiek osobie, trzeba mieć dostęp do jej telefonu. Najprawdopodobniej w całym procesie to właśnie będzie najtrudniejszy krok, ale jest on niezbędny. Następnie należy włączyć plik instalacyjny pobrany ze strony producenta oprogramowania do podsłuchu. Można go znaleźć na specjalistycznych stronach. Zawsze można poprosić o pomoc fachowca, który przeprowadzi zdalnie instalację lub będzie asystował. W każdym wariancie należy w taki sposób zainstalować podsłuch, by nie wzbudzać podejrzeń u osoby, do której sami nie mamy już zaufania. Jeśli byśmy mieli, to z pewnością nie sięgnęliśmy po tego typu narzędzie.

Materiał promocyjny