Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Pan Arkadiusz schudł 15 kg w Projekt Zdrowie!

14.09.2020 09:00 | 0 komentarzy | 2 174 odsłony | red

Materiał promocyjny

Dziś przedstawiamy Wam Pana Arkadiusza, który zgłosił się do nas z silnym bólem w stawach kolanowych. Lekarz ortopeda zalecił mu wizytę u dietetyka w celu redukcji masy ciała oraz wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych. Po 4 miesiącach kuracji w Gabinecie Dietetycznym Projekt Zdrowie Panu Arkowi udało się zgubić 15 kg!

0
Pan Arkadiusz schudł 15 kg w Projekt Zdrowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?
Dolegliwości zdrowotne związane z uszkodzeniem stawów kolanowych i stwierdzoną otyłością.

Jak dowiedział się Pan o Gabinecie Projekt Zdrowie?
Od kolegi, któremu udało się schudnąć ok. 30 kg podczas współpracy z firmą Projekt Zdrowie.

Co motywowało Pana do wytrwania na diecie?
Cotygodniowa utrata wagi i niechęć przed zaprzepaszczeniem efektów. Duży wpływ miało omawianie z Panią Dietetyk rozpiski zjedzonych posiłków w ciągu tygodnia.

Czego najbardziej Pan się obawiał?
Obawiałem się, że będę musiał diametralnie zmienić sposób żywienia, czyli np. zrezygnować z mięsa. Ale na początku współpracy z Panią dietetyk ustaliliśmy czego nie lubię i co chciałbym, żeby występowało w diecie, dzięki czemu szybko się przystosowałem. Dodatkowo lubię eksperymentować w kuchni, co też ułatwiło sprawę.

Co powiedziałby Pan osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?
Odpowiednia motywacja, odrobina samozaparcia oraz aktywność fizyczna i wszystko jest możliwe. Polecam spróbować konsultacji z Projekt Zdrowie. Przy osiąganych efektach po miesiącu machina sama się napędza.


Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć Ci wymarzone efekty i zadba o wzmocnienie odporności Twojego organizmu. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje Ci odpowiednio dopasowaną kurację.

Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem, Panią Kamilą Kostanek pod numerem telefonu: 790 618 333

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. +48 790 618 333
E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

 

Materiał promocyjny