Materiały promocyjne

DR GREEN poszukuje kandydatów do pracy

22.01.2020 12:59 | 0 komentarzy | 4 765 odsłony | red

DR GREEN to polska marka nawozów dolistnych. Od 8 lat mocno rozwijamy się na rynku polskim. Już ponad 1000 gospodarstw rolnych korzysta z naszej technologii. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu handlowego DR. GREEN- APLIKUJ już teraz!

Stanowisko: Grafik

Miejsce pracy: Chrzanów

Opis stanowiska:
Koordynowanie prac związanych z prowadzeniem firmowych portali społecznościowych- Facebook,
Uczestnictwo w pracach związanych z tworzeniem grafik, reklam, promocji.
Działania marketingowe

Wymagania:
Wiedza w obszarze działań IT,
Znajomość programów graficznych (Corel. Photoshop),
Obsługa mediów społecznościowych- Facebook,
Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
Ciekawą pracę w innowacyjnej Polskiej firmie,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres:
rekrutacja@dr-green.pl
oraz podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych jest DR. GREEN Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie przy ul. Fabrycznej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.