Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Fakturowanie z Faktura Small Business

29.08.2019 12:42 | 0 komentarzy | 875 odsłon | red

Materiał promocyjny

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy cenią sobie wygodne, szybkie i proste fakturowanie powinni zapoznać się z programem Faktura Small Business. Oprogramowanie to należy do producenta MEGA-TECH i jest bardzo funkcjonalnym narzędziem do pracy w małych i średnich przedsiębiorstwach. Poznajmy jego funkcje.

0
Fakturowanie z Faktura Small Business
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zalety prostego programu do fakturowania

Faktura Small Business to z pewnością prosty program do fakturowania. Jest to jego zaleta bardzo przydatna szczególnie, gdy firma się rozwija, zatrudnia nowych pracowników i chce ich szybko zapoznać z system i procesami sprzedażowymi zachodzącymi w przedsiębiorstwie. Z tym programem nowy użytkownik będzie potrafił w kilka minut przygotować podstawowe rodzaje faktur i dokumentów. Program jest intuicyjny, wszystko jest w nim dobrze opisane, dzięki czemu praca z nim jest przyjemna. Ten program do wystawiania faktur to narzędzie pracy, które pozwala przygotować fakturę bez VAT, z VAT, proformę, korektę, paragon fiskalny i wiele więcej. Przedsiębiorstwa przygotowujące JPK również z jego poziomu będę w stanie zrobić to szybko i bezproblemowo. Program ma wiele funkcji sprzyjających fakturowaniu. Można w nim zmieniać wygląd dokumentów, tak aby były dostosowane do danej firmy, czyli np. dodać własną pieczątkę czy logo. Oprogramowanie sprawdza się w małych i rozwijających się firmach.

Na co zwrócić uwagę?

Wszystkie funkcję są widoczne gołym okiem podczas darmowego testowania wspomnianego oprogramowania. Faktura Small Business pozwala wysyłać do klientów faktury e-mailem, pobierać dane z CEIDG na podstawie NIPu firmy, tworzyć kartoteki klientów i dowolnie oznaczać dane, co pozwala bez trudu odnaleźć i zarządzać dokumentacją przypisaną do danego klienta. Dzięki programowi korzystający zaoszczędzi czas na wystawieniu faktury w obcej walucie, gdyż program pobierze za użytkownika automatycznie średni kurs NBP dla danej waluty. Fakturowanie z tym programem jest bezpieczne. Użytkownik może skorzystać z usługi eArchiwum. To zdalna kopia bezpieczeństwa, która chroni zapisane w programie dane przed ich możliwą utratą np. gdy dojdzie do infekcji komputera. Oprogramowanie jest wspierane przez producenta poprzez ciągłą aktualizację w myśl zachodzących zmian prawnych oraz sugestie użytkowników. Korzystający może również liczyć na wsparcie pomocy technicznej.

MEGA-TECH stworzyło program funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Jego opcje są dostępne do darmowego testowania. Można je sprawdzić, jak będą zachowywać się przy wystawianiu dokumentów w zależności od określonego przedsiębiorstwa. Dużą zaletą programu jest jego uniwersalność, co sprawia, że korzystającym może być zarówno mała, jak i średniej wielkości firma, czynny, jak i zwolniony podatnik VAT. To wygodne rozwiązanie, z którym fakturowanie jest prostym zajęciem.

Materiał promocyjny