Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Aquapark w Krakowie – mapa wodnych atrakcji dla całej rodziny

26.06.2019 14:34 | 0 komentarzy | 760 odsłon | red

Materiał promocyjny

Miłośnicy wody i aktywnego wypoczynku z Krakowa i okolic mają do dyspozycji największe aqua centrum w Polsce. Park Wodny to unikalne miejsce na mapie Krakowa, w którym coś dla siebie znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci. Profesjonalne kursy nauki pływania, zabiegi w saunarium oraz bezpieczna zabawa w wodzie dla najmłodszych to tylko niektóre z atrakcji, z których mogą skorzystać wszyscy miłośnicy wodnych szaleństw.

0
Aquapark w Krakowie – mapa wodnych atrakcji dla całej rodziny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Aqua centrum i jego oferta skierowana dla dzieci i młodzieży

Park Wodny w Krakowie to jeden z największych aquaparków w Polsce, który pozwala niezależnie od wieku i stanu zdrowia znaleźć odpowiednią dla każdego formę relaksu. Z jego rozbudowanej oferty mogą korzystać niemowlęta, dzieci oraz młodzież spośród licznych atrakcji wybierając takie, które pozwolą im zdrowo i aktywnie spędzić wolny czas.

Park Wody jako jedyny obiekt tego typu w Małopolsce posiada w 100% uzdatnioną pod względem bakteriologicznym wodę, która nie wywołuje podrażnień skóry i oczu. Pozwala to na korzystanie z jego atrakcji niemowlętom oraz dzieciom o wyjątkowo wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze. O komfort każdego małego miłośnika wodnej rozrywki i jego rodziców dba grupa doświadczonych ratowników, która czuwa nad bezpiecznym przebiegiem zabawy.

W bogatej ofercie krakowskiego aqua centrum rozrywki dla siebie znajdą dzieci w każdym wieku. Niemowlęta i maluchy mogą wraz z rodzicami wziąć udział w oswajaniu z wodą, które pozwala od najmłodszych lat rozwijać naturalne dla każdego człowieka umiejętności pływania. Starsze dzieci mogą skorzystać z profesjonalnych kursów pływania oraz specjalnie przygotowanych, pobudzających dziecięcą wyobraźnię atrakcji. Brodzik z Wyspą Piratów, Tęczowa Ścieżka, ścianki wspinaczkowe i 8 kolorowych zjeżdżalni o łącznej długości 800 m to tylko niektóre z rozrywek, które codziennie przyciągają do aqua centrum wszystkie dzieci kochające wodne szaleństwa.

Park Wodny dla rodziców i osób dorosłych

Krakowskie aqua centrum to idealne miejsce do aktywnego spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny. Dorośli goście poszukujący chwili wytchnienia od szarej codzienności i stresów mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów relaksacyjnych. Hydromasaże, bicze wodne i jacuzzi z wodą solankową pozwolą zadbać o dobre samopoczucie, popracować nad zgrabną sylwetką oraz zapewnić swojej skórze atrakcyjny wygląd.

Goście aqua centrum mogą ponadto skorzystać z oferty saunarium, które pozwoli im odpocząć od codziennych trosk poprzez poddanie się zabiegom regeneracyjnych od wieków docenianych przez ludzi z całego świata za ich właściwości prozdrowotne. Do dyspozycji miłośników sauny są tradycyjne sauny fińskie, ruska bania, sauna ziołowa, sauna ognista oraz sauna-infrared solny, która pełni funkcję groty solnej.

Jeśli chodzi o godziny otwarcia aquapark jest czynny codziennie od 8 do 22, co pozwala na zaplanowanie wypoczynku na dowolny, odpowiadający każdemu czas. Z myślą o zróżnicowanych wymaganiach swoich gości aqua centrum w Parku Wodnym oferuje kilka rodzajów biletów wstępu, które pozwalają na korzystanie z dostępnych na miejscu atrakcji przez godzinę, kilka godzin lub bez limitów czasu. Na uwagę zasługują także bilety rodzinne, dzięki którym można w atrakcyjnej cenie spędzić wolny czas całą rodziną.

 

 

Materiał promocyjny