Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Zabiegi SPA w mazurskich hotelach

30.04.2019 14:51 | 0 komentarzy | 499 odsłon | red

Materiał promocyjny

Jeśli nie wiesz jak spędzić romantyczny wieczór ze swoją żoną lub partnerką, to zabierz je na weekend, a na cel podróży wybierze hotel SPA. Mazury znane są z placówek hotelowych, które organizują tego typu zabiegi, często w cenach promocyjnych.

0
Zabiegi SPA w mazurskich hotelach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Masaże i sauna

Zabiegów SPA jest bardzo wiele i możecie wraz z partnerką dowolnie przebierać w ofercie mazurskiego hotelu. Jednak jeśli nie macie doświadczenia i sami nie wiecie jakie zabiegi będą dla was najkorzystniejsze, to zacznijcie od masażu. Obecnie ośrodki SPA oferują kompleksowy masaż całego ciała, dłoni, stóp, głowy i twarzy. Masaż ciała to nie tylko świetny zabieg relaksujący, ale też zwiększający tlen we krwi, usuwanie toksyn z mięśni i poprawienie ich elastyczności. Jeśli czujecie napięcie w mięśniach ramion czy szyi, to polecamy wam zwłaszcza masaż pleców. Kobiety z pewnością bardzo chętnie poddadzą się masażowi twarzy. Z kolei masaż stóp działa relaksująco i skutecznie działa na bóle głowy i kręgosłupa. Oprócz klasycznego masażu warto wypróbować masaż gorącymi kamieniami.

Z kolei sauna przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy potrzebują pobudzenia metabolizmu i oczyszczenia organizmu, a zwłaszcza skóry. W wysokich temperaturach organizm wydziela dużą ilość potu, a wraz z nim usuwane są wszelkie toksyny. Systematyczne korzystanie z sauny wzmacnia system odpornościowy, a także układ krążenia i oddechowy.

Kąpiele mleczne i zabiegi upiększające

Masaż i sauna to jednak dopiero wstęp do prawdziwej zabawy. Szczególnie doceniane przez miłośników SPA są kąpiele mleczne. Przygotowywane na bazie koziego mleka, sprawiają, że ciało jest lepiej odżywione i poprawia się kondycja naszej skóry. Dodatkowo kąpiele tego typu są bardzo relaksujące. Jeśli trafimy na hotel z bogatą ofertą, to możemy też dodać do kąpieli płatki róży, zioła, czerwoną borówkę czy borowinę. Każdy z tych dodatków ma nieco odmienne działanie i wspomaga inne partie naszego ciała. Warto też korzystać ze wszelkich zabiegów, które mają odmłodzić naszą twarz. Przede wszystkim są bardzo przyjemne i przyjazne dla skóry, a dodatkowo ich efekty są widoczne niemalże natychmiast. Nie musimy tutaj regularnie stosować danego zabiegu. Jeden wieczór sprawi, że nasza skóra na twarzy będzie wyglądać o wiele młodziej. Szczególnie doceniane są zabiegi oczyszczające. Przed samym zabiegiem dobrze jest się jednak skonsultować z osobą zajmującą się wykonywaniem zabiegów. Doradzi ona najlepsze rozwiązanie, które będzie dostosowane do naszego typu oraz kondycji skóry.

Ostatecznie nie wolno nam zapomnieć o włosach. Celem poprawy ich kondycji hotele, które są nastawione na gości korzystających z hotel SPA mazury, proponują nam odpowiednie składniki i preparaty, dzięki którym nasze włosy będą zregenerowane i piękne. Oprócz tego, zabiegi tego typu bardzo dobrze działają na skórę głowy. Dzięki tego typu zabiegowi nasze włosy zostaną głęboko odbudowane i odżywione, nabiorą niezwykłej miękkości, blasku i elastyczności. Zostanie również przywrócona równowaga skóry głowy, co jest bardzo ważne w kontekście prawidłowego wzrostu włosów.

Materiał promocyjny