Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Najpopularniejsze gatunki herbaty Loyd

29.04.2019 10:11 | 0 komentarzy | 453 odsłony | red

Materiał promocyjny

Jesteś herbacianym smakoszem? Koniecznie sprawdź, czy znasz wszystkie najpopularniejsze gatunki herbat Loyd!

0
Najpopularniejsze gatunki herbaty Loyd
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czarne herbaty Loyd

Mówić ogólnie "herbata Loyd", to jakby nie mówić nic - marka ma do zaoferowania tak dużo gatunków i mieszanek smakowych, że trudno jest nie znaleźć nic dla siebie! Zacznijmy więc tę herbacianą podróż od najbardziej klasycznych smaków i ich wariacji: herbaty czarnej. Niektóre zaklęte zostały w zwykłe torebki, inne w piramidki.

Każdy smakosz herbat powinien na początek sięgnąć do podstaw, czyli herbatę czarną w wersji Classic. Najpopularniejszą chyba odmianą czarnej herbaty jest Earl Grey, Ceylon oraz mieszanki z nutą cytrusów i samej cytryny.

Jeśli jednak masz ochotę na coś bardziej egzotycznego, to polecamy herbaty w odmianie Dark Kenya oraz Rich India. Warto także rozsmakować się w czarnych herbatach liściastych: Madras, Assam oraz Yunnan.

Zielone herbaty Loyd

Nie wszyscy lubią czarną herbatę, przejdźmy więc do najpopularniejszych zielonych rodzajów herbat Loyd. Do wyboru marka daje nam zarówno te czyste zielone smaki, jak i połączone z niesamowitymi dodatkami.

Wśród klasyków dostępne są też odmiany Zielona Chun Mee, Zielona Sencha oraz Zielona Gunpowder. Natomiast ze smakowych zielonych herbat szczególnie warte uwagi są te z serii Green Sense. To propozycje mixu zielonej herbaty z cytryną, limonką i imbirem, z cytrusami i granatem, z białą herbatą i aloesem oraz z opuncją i pigwą. Polecamy także skosztować mieszanki herbat zielonej i białej z płatkami bławatka!

Owocowo-ziołowe herbaty Loyd

Ziołowa herbata Loyd – postaw na naturę! Marka wybrała najlepsze zioła i skomponowała je z idealnie dopasowanymi nutami smakowymi. Zioła oczywiście wpływają na nasze zdrowie: na problemy ze stresem idealna będzie Melisa z z chmielem i kardamonem, na wsparcie odporności Pokrzywa z trawą cytrynową, a na kłopoty trawienne Mięta z dziką różą i żurawiną.

Herbaciane perełki w ofercie Loyd

Co jednak ważne, Loyd to nie tylko różnorodne smakowe mieszanki herbaciane. W ofercie znajdziesz też istne perełki, których na darmo szukać gdziekolwiek indziej!

Do takich należą herbatki funkcjonalne: rozgrzewające Warming Tea oraz Recepta na... (każdy typ dostępny w kilku wersjach). Sięgnij też po Yerba Mate oraz mieszanki herbat z miodem manuka.

Materiał promocyjny