Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

ZATORLAND - NOWY SEZON 2019 CZAS ZACZĄĆ!!

12.04.2019 09:55 | 0 komentarzy | 942 odsłony | red

Materiał promocyjny

Już niebawem, dnia 13 kwietnia, po długiej, zimowej przerwie nowy sezon rozpoczyna ZATORLAND - największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów. Sezon wyjątkowy, bo jubileuszowy dla tego miejsca. W tym roku mija 10 lat, odkąd zatorski park otworzył swoje bramy dla wszystkich miłośników dobrej zabawy.

0
ZATORLAND - NOWY SEZON 2019 CZAS ZACZĄĆ!!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków. Każdy inny, każdy wspaniały. Tylko tutaj można spędzić czas w towarzystwie T-Texa i jego przyjaciół, spotkać się z mitycznymi bogami, a także zgłębić wiedzę na temat owadów - organizmów, które na co dzień stają się dla nas prawie niezauważalne. Beztroską zabawę gwarantuje również Lunapark.

W sezonie, który trwać będzie od 13 kwietnia do 27 października przygotowano wiele niezwykłych atrakcji. Nowe modele dinozaurów, ruchomy konik polny, realistyczne kino 360 3D, a także karuzela Twist'n'Swing oraz wieża Drop'n'Twist to tylko niektóre z niespodzianek. Ku uciesze najmłodszych gości, do grona prehistorycznych gadów dołączy niezwykle przyjazny dinozaur o imieniu Franio- oficjalna, żywa maskotka Parku. Jego obecność nie tylko uatrakcyjni czas spędzony na terenie kompleksu, da również początek nowej, niezwykłej przygodzie.

Niewątpliwie wyjątkowy będzie tegoroczny majowy weekend, a to za sprawą wspomnianego jubileuszu. Z myślą o tym szczególnym wydarzeniu przygotowano bogatą ofertę atrakcji m.in.: konkursy i zabawy pod okiem animatorów, malowanie twarzy, widowiskowe show w wykonaniu mima i szczudlarzy. Kolorowe kostiumy, wesoła muzyka z całą pewnością wzbudzą zainteresowanie zwłaszcza wśród najmłodszych turystów. Dnia 1 maja nie zabraknie również tortu i szampana.

Sezon 2019 to także nowe sekcje edukacyjne. Każdy uczestnik, bez względu na wiek, będzie miał możliwość pod okiem profesjonalistów poznać tajniki zawodu pszczelarza, narzędzia jego pracy, a także zdobyć wiedzę z dziedziny garncarstwa.

Jedno miejsce - wiele atrakcji. A wszystko po to, by zapewnić odwiedzającym rozrywkę na bardzo wysokim poziomie.

Spragnionym dobrej zabawy gościom Zatorland gwarantuje fantastycznie spędzony czas, solidną porcję wrażeń i niezapomniane emocje. Zapraszamy do Zatora, przy ulicy Parkowej 7.

Pełny kalendarz otwarcia można znaleźć na stronie www.zatorland.pl

 

Materiał promocyjny