Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Wybieramy najlepszy domek do ogrodu

01.04.2019 10:32 | 0 komentarzy | 1 046 odsłona | red

Materiał promocyjny

Drewniane domki ogrodowe są nie tylko ciekawym elementem architektury i bardzo atrakcyjnym elementem wystroju przestrzeni przed domem, ale pełnią też wiele pożytecznych ról.

0
Wybieramy najlepszy domek do ogrodu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mogą być praktycznym miejscem przechowywania narzędzi, urządzeń czy przedmiotów, miejscem wypoczynku, przestrzenią dla gości, czy świetnym miejscem do zabaw dla dzieciaków. Nic więc dziwnego, że chyba każdy kto ma ogród chciałby mieć w nim choćby niewielki domek letni czy nawet całoroczny.

Postawienie domku ogrodowego nie musi być czasochłonne.

Domki ogrodowe cieszą się ogromna popularnością i często budowane są „na własną rękę” według gotowych lub autorskich projektów. Aby jednak samodzielnie zbudować ogrodowy domek z drewna, trzeba mieć sporą wiedzę w zakresie BHP, niemałe umiejętności ciesielskie oraz narzędzia do obróbki drewna. Często też zakup samych materiałów i niezbędnych przyrządów okazuje się niewiele mniejszym wydatkiem niż skorzystanie z oferty gotowych domków letnich a nawet całorocznych, idealnych do ogrodu.

Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu który oferuje szeroką gamę naprawdę praktycznych i ładnych tanich domków ogrodowych
Co ważne, wszystkie modele dostarczone zostają na wybrany adres w formie gotowej do montażu. Dzięki prostej instrukcji można w jeden dzień samodzielnie złożyć całą konstrukcję i domek jest gotowy do użytku!

Wybierz najlepszy domek ogrodowy dostosowany do potrzeb Twojej rodziny.

Wybierając najlepszy domek ogrodowy należy przede wszystkim zastanowić się, jaką funkcję będzie on pełnił w Waszym ogrodzie. Czy ma być całoroczny czy może lepiej, by był altaną, w której latem będzie można przenocować gości, a w ciepłe miesiące na jej tarasie urządzać wspólne grillowanie lub rodzinną biesiadę? A może potrzebujcie raczej domku-składziku, który może stanąć w rogu działki i, nie rzucając się w oczy, spełniać funkcję przechowalni narzędzi czy rowerów? Jak duży powinien być Wasz wymarzony domek ogrodowy? Czy chcecie, aby był tylko funkcjonalny, czy zależy wam na jego pięknym wyglądzie?

Aby dokonać najlepszego wyboru sprawdź jak wyjątkowe propozycje czekają na Ciebie w Wood&Play, gdzie znajdziesz szeroki wybór tanich domków letniskowych dostosowanych do różnych potrzeb.

Najlepsze drewniane domki ogrodowe w Wood&Play.

Jeśli chodzi o drewniane domki ogrodoweWood&play ma naprawdę bogaty asortyment zarówno domków z tarasami jak i bez, w różnych rozmiarach i wariantach.

Warto zwrócić uwagę na przykład na domek modułowy  Peter. Praktyczny taras, ażurowe wsporniki i romantyczne okiennice nadają mu bardzo nietypowego charakteru. Domek dostępny jest w sześciu różnych rozmiarach, także łatwo można dopasować go do własnych potrzeb i przestrzeni naszego ogrodu. Naprawdę pięknie prezentuje się pomalowany na dwa kolory, ale w wersji podstawowej, w naturalnej barwie sosnowych desek również wygląda świetnie.

Ciekawie prezentuje się również bardzo praktyczny model Gina, z dodatkową drewutnią przy jednej ze ścian. Domek ten zbudowany jest z 28 mm balików świerkowych, co zapewnia mu solidną konstrukcję, która wytrzyma długie lata. Pomieści on kosiarki, taczki i wiele innych narzędzi, a także zapewni miejsce na składowanie drewna – to bardzo praktyczne. Okna wyposażone są w podwójne okiennice, a drzwi zamykane są na solidny zamek, co sprawia, że Gina świetnie sprawdzi się jako domek do ogródka, ale również na działkę.

Producent domków drewnianych Wood&Play oferuje również możliwość indywidualnych modyfikacji tradycyjnych projektów. Więcej informacji a także kontakt do profesjonalnych doradców Wood&Play znajdziesz na stronie woodandplay.pl.

Większość naszych domków ogrodowych zaopatrzonych jest w wygodny i przestronny taras, dodatkowo zdobiony ażurowymi detalami. Dzięki takiej dobudówce, niespodziewany deszcz nie będzie nikomu straszny! W zależności od modelu, na tarasie można pomieścić stół z zestawem krzeseł, a także przenośnego grilla.

Materiał promocyjny