Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

02.10.2019 12:00 | 1 komentarz | 1 885 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 13:41

Dzieci są dziś bardzo kreatywne i mają mnóstwo ciekawych zainteresowań. Chcemy je poznać, dlatego zapraszamy Was do zabawy "Ja i moje hobby". Pokażcie, co Was kręci i jak lubicie spędzać czas!

1
Zabawa dla dzieci "Ja i moje hobby"
Jakub ze swoją szczurzycą Daisy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jakub Gwiżdż z Libiąża napisał do nas o swoim hobby:

- Mam na imię Jakub i mam 7 lat. Od 1,5 roku opiekuje się moja szczurzycą Daisy. Mam bardzo odpowiedzialne zadanie! Muszę dbać, aby nigdy nie była głodna, zawsze miała czysto w swoim domku i żeby się dużo nie nudziła. Spędzam z nią bardzo dużo czasu. Bardzo ja kocham.

Jakub otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Ja i moje hobby" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".