Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

01.10.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 704 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 10:55

Nasza czytelnicza zabawa cieszy się dużym powodzeniem, dlatego zapraszamy Was do uczestnictwa. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali Czytelnicy - oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

0
Zabawa dla dzieci "Moja ulubiona książka"
Kamila ze swoją ulubioną książką
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O swojej ulubione książce opowiedziała nam 9-letnia Kamila Perzyńska:

- "Kto mnie przytuli?" Agnieszka Stelmaszyk  wyd. Grupa Wydawnicza Foksal sp.z o.o. Książki o pieskach to moje ulubione opowiadania. Lubię czytać o przygodach zwierzątek, zwłaszcza, gdy historie dobrze się kończą. W mojej ulubionej książce są trzy opowiadania, każde o innym piesku i każde bardzo wciągające. Polecam każdemu miłośnikowi psiaków.

Kamila otrzymuje od nas nagrodę książkową ufundowaną przez księgarnię internetową selkar.pl. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom"