Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Nie żyje ufolog Grzegorz Brożek (WIDEO)

25.01.2019 15:00 | 6 komentarzy | 8 887 odsłon | Marek Oratowski

W wieku 51 lat zmarł Grzegorz Brożek z Libiąża, badacz zjawisk paranormalnych, którego historie były opisywane w polskich i zagranicznych mediach.

6
Nie żyje ufolog Grzegorz Brożek (WIDEO)
Grzegorz Brożek pokazuje artykuł z niemieckiej gazety, która o nim napisała
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Z wykształcenia był masarzem. Pracował w Zakładach Mięsnych w Chrzanowie i kopalni Janina. Potem skończył kurs operatora koparki i w tym zawodzie pracował w wielu zakładach południowej Polski.

- Pierwszą książką, jaką kupiłem, była książka o UFO. Od dziecka miałem przeczucie, że w Kosmosie oprócz Ziemian jest jeszcze ktoś. Teraz jestem tego pewny - przekonywał Grzegorz Brożek na łamach "Przełomu", gdzie gościł kilka razy.

Libiążanin twierdził, że kilka razy miał spotkania z istotami pozaziemskimi.

- Miały duże oczy, zamiast nosa dwie małe dziurki i malutkie usta - mówił przed kamerą TV "Przełom" podczas nagrania na dachu wieżowca na libiąskiej Flagówce. Twierdził, że został wybrany przez Obcych, a od czasu kontaktu z nimi posiada nadprzyrodzone zdolności. Pisało o nim wiele gazet zajmujących się zjawiskami paranormalnymi, także zagranicznych (m.in. niemieckich). Jednak w rodzinnym Libiążu wiele osób ze sceptycyzmem przyjmowało jego rewelacje.

W piątek odbył się pogrzeb ufologa, który zmarł 22 stycznia w wieku 51 lat.