Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Motocykliści i hodowcy psów wsparli chorego Dominika

01.10.2017 13:58 | 0 komentarzy | 3 356 odsłony | Marek Oratowski

Na Placu Słonecznym w Libiążu w niedzielę trwały licytacje i konkursy. Hodowcy psów i motocykliści pomogli w ten sposób choremu chłopcu.

0
Motocykliści i hodowcy psów wsparli chorego Dominika
Hodowcy psów uczestniczyli w konkursie na najpiękniejszego czworonoga
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Moto Dog Show rozpoczęła parada uczestników, którzy w Parku Młodości zrobili sobie pamątkowe zdjęcie. Potem organizatorzy przeprowadzili konkursy na najładniejsze czworonogi. Niektórzy ich właściciele przyjechali z daleka.

- Do Libiąża z Radomska miałam 150 kilometrów. Informację znalazłam w internecie. Powinno być więcej takich charytatywnych imprez - powiedziała Aldona Centkowska. Przyjechała z nagim psem meksykańskim, rasą rzadko spotykaną w Polsce.
W programie imprezy znalazł się pokaz szkolenia psów, zaprezentowany przez organizatorów z Szachty Libiąskie Dog Training.

Motocykliści (wielu z nich reprezentowało grupę Free z Oświęcimia) wozili chętnych za datki, które też trafią do chorego, 3-letniego Dominika Bernady z Trzebini. Ma złośliwego guza, a leczenie jest kosztowne. Na ten cel przekazane zostaną także wpływy z licytacji. Pod młotek poszły m.in. gipsowy portret owczarka oraz legowisko dla psa.