Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

17.08.2017 19:00 | 2 komentarze | 5 054 odsłon | Łukasz Dulowski
Ostatnia aktualizacja: 19.08.2017 18:35

Będzie można m.in. obejrzeć film w plenerze albo wybrać się na rajd rowerowy, albo pobawić się na dożynkach.

2
Propozycje na weekend
Rajdy rowerowe cieszą się też dużym zainteresowaniem wśród dzieci (na zdjęciu rajd w Alwerni). W ten weekend również szykuje się tego rodzaju impreza. Tym razem w Krzeszowicach.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 18 sierpnia
Chełmek

Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury oraz MOKSiR zapraszają dzieci na bezpłatne warsztaty „Landart - sztuka jest w nas". Start o godz. 10 w Parku Rodzinnym.


Piątek, 18 sierpnia
Chrzanów

MOKSiR zaprasza na wakacyjne kino plenerowe na plac Tysiąclecia. O godz. 20 rozpocznie się film fantastyczny „Łowca Czarownic". W roli głównej Vin Diesel.

Piątek, 18 sierpnia
Trzebinia

Trzebińskie Centrum Kultury zaprasza na plenerowe kino letnie w parku przy Dworze Zieleniewskich. Od godz. 20.30 będzie wyświetlany romans „Kochałem ją".

Sobota, 19 sierpnia
Wola Filipowska

W ramach „Lata w Krzeszowicach" zostanie zorganizowany na boisku LKS Wolanka „Turniej Sołectw i Osiedli w Gminie Krzeszowice". W godz. 16-18 został zaplanowany półfinał. Zmierzą się ze sobą reprezentacje z Filipowic, Łanów, Miękini, Nowej Góry, os. Centrum, os. Parkowe, Ostrężnicy i Woli Filipowskiej. W godz. 18-18.30 pokazy fitness, do godz. 3 zabawa taneczna.

Niedziela, 20 sierpnia
Bolęcin

Dożynki gminne odbędą się w Bolęcinie. O godz. 15 msza w tamtejszym kościele. O godz. 16 korowód dożynkowy przejdzie na plac przy remizie. Tam zagra Miejska Orkiestra Dęta, grupa „Bolęcinianie" wystawi spektakl dożynkowy, zaprezentują się koła gospodyń wiejskich i zespoły ludowe, potem będzie zabawa taneczna.

Niedziela, 20 sierpnia
Krzeszowice

Gminny rajd rowerowy wystartuje o godz. 14 na placu Kulczyckiego. Rejestracja uczestników od 13.15 do 13.45. Krótsza trasa liczy 24 km (Krzeszowice - Niedźwiedzia Góra - Frywałd - Rudno - Tenczynek - Krzeszowice), dłuższa - 34 km (Krzeszowice - Tenczynek - Rudno - Wola Filipowska - Filipowice - Czerna - Krzeszowice).