Nie masz konta? Zarejestruj się

Krzeszowice

Michał Wiśniewski przyjedzie do Krzeszowic

13.05.2023 11:00 | 0 komentarzy | 2 423 odsłony | Ewa Solak
W niedzielę, 14 maja na krzeszowickim rynku będzie można spotkać znanego polskiego wokalistę. Chce wesprzeć chorą Zosię Mędralę.
0
Michał Wiśniewski przyjedzie do Krzeszowic
Michał Wiśniewski odwiedzi w niedzielę Krzeszowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ramach akcji szafowanie.pl na placu targowym odbędzie się zbiórka niepotrzebnej odzieży, ręczników i pościeli. W pomoc włączył się Michał Wiśniewski. W ramach jej finału odwiedzi Krzeszowice.

Będzie na rynku między godz. 11.00 a 13.30. W tym czasie trwać tam również będzie wielki piknik strażacki. W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka na rzecz Zosi oraz Oli.

Zosia choruje na neuroblastomę. Przeszła chemię, potem operację, radioterapię i znów chemię. Kiedy wszystko już wydawało się na dobrej drodze, rodzina dowiedziała się, że pojawiła się wznowa.

Nadzieją dla Zosi jest dalsze leczenie w Stanach Zjednoczonych innowacyjnymi metodami oraz szczepionka przeciwko kolejnej wznowie. Potencjalny koszt to 3 mln zł.

Link do grupy - My dla Zosi TEAM
Zbiórka na rzecz dziewczynki prowadzona jest na stronie siepomaga.pl

Mała Ola to również mieszkanka Krzeszowic. Ma siedem miesięcy i cierpi na rzadkie schorzenie objawiające się brakiem słuchu.  Jej kanały słuchowe są zrośnięte, a małżowiny uszne niewykształcone. Ratunkiem są operacje w Stanach Zjednoczonych.

Na stronie siepomaga.pl - Aleksandra Dzwonek można dokonywać wpłat na rzecz Oli.