Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 10:23


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Premiera Kino "Sokół" Trzebinia 03/05/06
PostWysłany: 5.5.2006 11:05 
Proszę o wrażenia z premiery kina "Sokół" Co sądzicie na temat repertuaru, ceny biletów, pomysły na dalszy rozwój tej nowej placówki kulturalnej naszego miasta? Kilka moich spostrzeżeń... w P O Z Y T Y W A C H i N E G A T Y W A C H Wspaniale odnowiony budynek zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz - sala projekcyjna bardzo ładna kolor niebieski subtelne delikatne oświetlenie klimatyzacja nie za zimno nie za ciepło... Obraz i dźwięk na właściwym profesjonalnym poziomie (choć dla posiadaczy kina domowego i dobrych głośników to standard) poziom krakowski! brawo za premierę filmu za symboliczną złotówkę! Miłym zaskoczeniem przed premierą filmu "Jasminum" był pokaz noweli filmowych TRZEBIŃSKIEJ KINEMATOGRAFII a teraz N E G A T Y W Y przyszła wiosna jest coraz cieplej wątpie aby ludzie chodzili do kina w okresie wakacyjnym ostra konkurencja to trzebiński balaton Cena biletów co prawda niewygórowana 11zł zapewne odstraszy miejscowych widzów ( prosta kalkulacja - 11zł to 3-4 piwa plus atrakcje balatonu gratis)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 5.5.2006 12:36 
Ładne to nowe kino :D
Wystrój, klimatyzacja, oświetlenie, dźwięk... super :!:
W dodatku nie za duże, bo chyba jest tam około 300 miejsc, a to też ma swój urok, bo wtedy tworzy sie taki kameralny nastrój.

W przeciwieństwie do Ciebie nie zachwyciły mnie jednak nowele filmowe z Trzebińskiej Kinematografii, najpierw rzucono COŚ (?) czarno-białego, potem nagle urwało sie wspomnienie o Papieżu...

Jan Jakub Kolski jak zwykle świetny, a jego "Jaśminum" urocze :)
Fajnie było pobyć w tym klimacie i nastroju :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 5.5.2006 12:47 
Mam pytanie: byłem na tym pokazie o 15.00 czy ktoś wie ile w sumie było tych pokazów? 3 maja? apropo s Skorpion Trzebińska Kinematografia i tak jest ambitniejsza od (współczesnej) Polskiej Kinematografii więc... filmy mnie nie zachwyciły a mile zaskoczyły!


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 5.5.2006 13:29 
W tym dniu, czyli 3 maja, były dwa seanse filmowe, o 15.00 i o 17.30

A co konkretnie robią trzebińscy filmowcy ?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 5.5.2006 13:54 
Tomasz
Ale kolor sali to wg mnie jest ZIELONY :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 8.5.2006 23:36 
goscie z www.balin.pl byli na otwarciu kina i pokusili sie o pomysl na rozwoj tego kina.
i musze sie z nimi zgodzic bo jak beda prezentowac to samo co w okolicy to to kino nie utrzyma sie tak latwo.
http://www.balin.pl/Article428.html
tutaj mozna przeczytac. propozycje na jakies maratony filmowe i kino niezalezne to jest wlasnie to co pomoglo by bardziej temu kinu! samo to ze jest nowy budynek nic nie da.

A Jasminum jest cudowne :) Podobaja mi sie takie filmy:) Ostatnio kreci sie coraz lepsze polskie filmy:) oby tak dalej :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 9.5.2006 11:00 
Ciekawe propozycje

Mi to się jeszcze marzy Dyskusyjny Klub Filmowy.
Bardzo dawno temu był taki Klub w Chrzanowie w MOKSIR.
Ile tam można było zobaczyć dobrych filmow, często takich, których w ogóle nie mozna bylo spotkać w zwykłym repertuarze kinowym.....ech...łza się w oku kręci...

Obawiam się jednak, że nikomu nie będzie się chciało zająć naszymi pomysłami, bo to i kłopotliwe i nie za bardzo dochodowe :(


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 9.5.2006 20:35 
skorpion napisał(a):
Obawiam się jednak, że nikomu nie będzie się chciało zająć naszymi pomysłami, bo to i kłopotliwe i nie za bardzo dochodowe :(

to jak sie tym nie zajma to nie wroze dochodowej przyszlosci ze "standardowego" repertuaru...


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 9.5.2006 20:55 
I tutaj masz całkowitą rację :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3